şükela:  tümü | bugün
  • herkesi yazar yapmamalarında varmış bir keramet. dün bedelli askerlikle alakalı bir entryme cevap olarak küfürlü bir mesaj aldıktan sonra gerçekleştirdiğim eylem.yazarlığı hak eden kardeşlerimiz böyle zırtolar yüzünden sırada yaşlanıp gidiyorlar...
  • mesajı kapatmak yerine küfürlü mesaj atanı engellemek daha iyi olacaktır.
  • mail atsinlar.
    cv yollasinlar uygun bulursak konusuruz. *
  • yazdıklarıma çok küfür eden oluyor. en komiği bana ergen diyen 18 yaşında olan sivilceliler.
  • ağlaa zaaa tarzında oluyor bu yakarışlar. yaratıcı olsalar kapatmazdım aslında fakat....
  • küfür edenleri engelliyorum direkt ama arada güzel şeyler de yazan oluyor. çaylaklar da etten kemikten insan, onların da görüşleri olabilir. hakaret hariç her türlü eleştiriye açığım. ayrıca çaylaklar geleceğin yazarları, onların da fikirleri önemlidir, hor görmemek, alçak gönüllü olmak erdemdir.

edit: imla
  • birilerini engellemekle uğraşmamayı tercih ediyorum. zaten bu mal değneklerinin yaşı on sekizi geçmez, hiç üşenmeden tekrar tekrar hesap açarlar ancak ben engellemeye dahi üşeniyorum. tabii on sekiz yaşında çok kıymetli arkadaşlarımız da vardır onları tenzih ediyorum.
  • hiç açılmadı ki kapatayım...
  • sözlükteki iç huzur için gereken en önemli fiildir.
  • asla kapatmam .