• herkesi yazar yapmamalarında varmış bir keramet. dün bedelli askerlikle alakalı bir entryme cevap olarak küfürlü bir mesaj aldıktan sonra gerçekleştirdiğim eylem.yazarlığı hak eden kardeşlerimiz böyle zırtolar yüzünden sırada yaşlanıp gidiyorlar...
  • mesajı kapatmak yerine küfürlü mesaj atanı engellemek daha iyi olacaktır.
  • mail atsinlar.
    cv yollasinlar uygun bulursak konusuruz. *
  • yazdıklarıma çok küfür eden oluyor. en komiği bana ergen diyen 18 yaşında olan sivilceliler.
  • hiç açılmadı ki kapatayım...
  • senelerdir şurada insanlarla düzgünce muhabbet ederim, son 2-3 aydır çaylaklardan öyle küfürler yiyorum ki mesajlaşmayı kapayıverdim. hiç entrylerimi okumadan sen şöylesin böylesin diye küfrediyorlar. valla yıldım. bu tipler yazar olduğunda buraların durumunu hayal edemiyorum. bir ekşi sözlük zevkimiz var onu da kursağımızda bırakıyorlar.
  • mesajla küfür edenlere daha ağır küfür edip engeliyorum. 3 5 kendini bilmez yüzünden kapatmaya gerek yok.
  • asla yapmayacağım bir eylemdir. insanların duygu dünyalarına dokunmayı, hissetmeyi severim.
    özellikle söyleyecek sözü olup da söyleyemeyenlerin.
  • yazar olup küfür edenine de rastladım, çaylak olup güzel sohbetlere de. o yüzden böyle bi karar almak saçmalık olur.
  • (bkz: ne salak salak başlıklar bunlar)

edit: başlık taşınmış, ülkede güzel şeyler de oluyor.*
hesabın var mı? giriş yap