şükela:  tümü | bugün
  • karar veremedigim. sohbet etmek isteyen, birey olanlar da cok, sadece ashagh yazip veya gerizekali gif yollayanlar da var. ama bu ikinci grup zaten belli bir sure sonra bikacak ve biz o degerli caylaklarin yazarlik entrylerini favlayacagiz.
  • eğer benim gibi bir ezikseniz hiçbir zararı yoktur. saatlerdir online olmama rağmen tek bir mesaj bile almadım, sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum.

edit: sağolun çaylak kardeşlerim, sayenizde ilgiye doydum.
  • zararı olmasa gerek. onlar da geleceğin yazarları sonuçta..
  • ''lütfen söyleyin beni de yazar yapsınlar'' tarzı mesajlar almak. buna bi çözüm getirilmezse engellemekten başka bi çözüm yok tek tek.
  • yanılmıyorsam bir ara açıldı ve amacının çok dışına çıkıldı...ama entry'lerinin görünmez olmasından daha çok kafaya taktığın şey. daha dışlanmış hissettiren... çaresi de sabırlı bir şekilde beklemek. iletişimin zararı olmamalı diye düşünülse de sözlüğün bu konuya bakışı çok net...yine de "engelle " gibi bir seçenek varken tekrar değerlendirilmeli...
  • mesajlaşma hakkı en az 3 aydır hesabı açık çaylaklara verilmeli. yoksa bu reklamların önü alınmaz.
  • engelle butonu aktif olduğu sürece olmayandır. bir kaç gerzek yüzünden iletişimin kesilmesini doğru bulmuyorum ki yazar olanlarda da bir çok gerzek olabilir. şahsen ben ingiliz kraliyet ailesi mensubu falan değilim. bir farkım yok insan gibi konuşmak isteyenlerden.
  • ayarlar kısmında hangi grupların mesaj atabilecegini belirleme şanslarının olduğunu bilmeyen ibisleri üzen nane. olm biraz ayık olun, alık değil.
  • açtıktan yaklaşık 3 dakika sonra beni pişman eden zararlardır.