• mesajlaşma hakkı en az 3 aydır hesabı açık çaylaklara verilmeli. yoksa bu reklamların önü alınmaz.
  • eğer benim gibi bir ezikseniz hiçbir zararı yoktur. saatlerdir online olmama rağmen tek bir mesaj bile almadım, sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum.

edit: sağolun çaylak kardeşlerim, sayenizde ilgiye doydum.
  • zararı olmasa gerek. onlar da geleceğin yazarları sonuçta..
  • daha çaylaklıktan çıkalı yarım gün bile olmamışken, yazar olarak girdiğim ilk entry'de sırf spoiler uyarısı vermediğim için bana bir ton söven şerefsize kolaylık sağlaması bu zararlardan biridir. ki bu arada spoiler uyarısı verilmesi çok elzem bir durum bile değildi, çünkü bir filmin önemli bir sahnesi, bir dizinin sonu, kitabın son sayfası falan değil, sadece bir anime serisinde aksine bilinmesinin ve o şekilde izlenmesinin önemli olduğunu düşündüğüm bir şeydi.

sağ ol şerefsiz çaylak arkadaşım. sayende mesajlarımı tamamen herkese kapattım. keşke elimde olsa da dünyadaki bütün şerefsizlere karşı dünyayı kapatabilsem.
  • açtıktan yaklaşık 3 dakika sonra beni pişman eden zararlardır.
  • ayarlar kısmında hangi grupların mesaj atabilecegini belirleme şanslarının olduğunu bilmeyen ibisleri üzen nane. olm biraz ayık olun, alık değil.
  • mesaj kutum çaylaklara açık ve çoğu zaman çok eğlenceli ,bilgilendirici hoş sohbetler dönüyor. açtığıma pişman olacağım mesajları hiç almadım.

ha ters düz konuşan biri gelirse engelle gitsin. sanki yazarların içinde yok mu aynı tipler.
  • bünyemde oluşmayan zararlardır. sağ olsunlar, bugüne kadar yazılarıma ilişkin düzeltme mesajları, dertleşme mesajları, konular hakkında fikir alış verişi yapma ve hatta felsefe konuları tartışma gibi çok renkli ve güzel şeyler yaptılar.
  • yazar olduğum günden beri açıktır. bir iki kez agresif tavır sergileyen oldu, engelledim geçtim. sürekli sağa sola laf atarsanız, onlarda size atar. basit.
  • öyle çaylaklar görüyorsun ki bu niye yazar değil diye üzülüyorsun. tek zararı bu olsa gerek.

yazarlardan daha iyi muhabbet ettiğim doğrudur. sizi seviyor ve öpüyorum. *
hesabın var mı? giriş yap