şükela:  tümü | bugün
  • bunlardan bir tanesi bana gelmiştir. bir insanın ilk mesajı şu olur mu ya?
    - hele yarrağama bak hele

insanlık yapıp cevap olarak sadece gülücük attıktan sonra gelen mesaj:
    - sie allahın kezosu

erkek halimle bir çaylak tarafından kezo ilan edildim. daha neler göreceğiz acaba?
  • ne zaman hakaret ve saldırı içerikli bir mesaj gelse o yazarın sayfasına bakıyorum. yazdığı entryleri okuyorum acaba ona dokunacak bir şey mi yazdım diye.

mesela menopoz teyze olduğumu iddia eden bir yazarımsı vardı. tabi hemen engellendi, yine ergen olduğumu iddia eden çaylak oldu, yazdığım entry sebebiyle beni tehdit eden de oldu *

hiçbirini hedef almıyor olmama rağmen malesef bu mesajlar geliyor. enteresanlar, az entry girmemden dolayı yeni yazar sanıyorlar. dostlar ben yıllardır buradayım *
  • küfür dolu mesajlardır.
    sonunda birini tutup 40 kilo vücuduna tokadı koyacam, tokat bir tarafa kendi bir tarafa giderken o çaylağı havada "allahım yardım et" diye inletecem o olacak.
  • maalesef çoğu eğitimsiz insan kategorisine giriyor.

yorum ya da tanım yapılan bir entry ile ilgili bir fikrin, bilgin, düzeltmen, eleştirin ya da sorun varsa tutar mesaj atarsın hatta girilen entry hoşuna gider, sırf bu konuda sohbet etmek için bile mesaj atarsın ama bunu yaparken de biraz haddini bilirsin. tanımadığın bir insana küfür ya da hakaret içeren bir mesaj atman için, içinde kocaman bir sığırın yaşıyor olması lazım.

çaylaklardan gelen mesajların çoğunu değerlendirdiğimde üzülerek söylüyorum ki,

(bkz: cahillik)
    (bkz: hadsizlik)
    (bkz: kabalık)
    (bkz: düşüncesizlik)
    (bkz: iticilik)
    (bkz: ahlaksızlık)
    (bkz: seviyesizlik)
    (bkz: ergenlik)

konusu dışında bir özellikleri ve yazıp anlatabilecekleri hiçbir şeyleri yok. ve çoğu yukarıdaki olumsuzlukları kullanmadan kendini ifade edebilecek düzeyde bile değil.

genelleme yaptığımın farkındayım, bu sebeple cümlelerimde özellikle çoğu kelimesini kullandığıma dikkat çekmek isterim. tabi ki bütün çaylakların aynı kategoride olduğunu düşünmüyorum.

yine de bir iyiliğim dokunsun isterim, o yüzden çaylaklara naçizane bir tavsiyede bulunacağım: lütfen sizlere tanınan"mesaj alıp-verme" fırsatını daha yararlı bir şeyler içi kullanın ve acilen bu kötü imajınızı olumluya çevirin.
  • yazar olunca şu kendini bi halt zanneden insanlara da ayar oluyorum arkadaş. neymiş çaylakmış. ulan sikindirik 10 tane entriyi girip pusuya yattıktan sonra yazar oluyosun zaten. yazarlıgın tek farkı alanın daha geniş. yoksa yazar okunca beyin level atlamıyor. malsan çaylakken de, yazarken de mal oluyorsun. kumaş iyiyse, her şekilde kendini gösteriyor zaten.
  • dün şöyle bir şey geçti başımdan.

“ + gece sözlük diye bi yer vardı oranın admini değil miydin sen?
    - evet.
    + senin ben ananı sikiyim o zaman “

(bkz: wtf)
  • şöyle bir mesaj almıştım baya garibime gitmişti.

--- spoiler ---

böyle bir şey benim için gerçekten utanç verici olsada başka çarem kalmadı çünkü gerçekten çok zor durumdayım sizden ricam bana sadece 10 tl yollarmısınız daha fazlasını kesinlikle istemiyorum öğrenciyseniz yada bir işiniz yoksa hiç gerek yok zaten kusura bakmayın lütfen dilenci değilim sadece zor durumdayım ve çok fazla zamanım kalmadı maaşımda haciz olduğu için kredi çekemiyorum aldığım borçları ödeyemediğim için kimseden borç isteyecek yüzümde yok uyku uyuyamaz oldum kafayı yemek üzereyim artık hafta sonuna kadar ödemem gereken borcum var ödeyemezsem ve eşim durumu öğrenirse biterim normalde açlıktan ölsem kimseden bir kuruş bile almam ama şuan yapacak başka bişey yok kusura bakmayın
    --- spoiler ---
  • yani şimdi bunu ifşa etmesem olmazdı... bu sevgi dolu arkadaşı bilin isterim...

http://hizliresim.com/nlm7nb

bunlar engerekler ve çiyanlardır
    bunlar aşımıza ekmeğimize göz koyanlardır
    tanı bunları, tanı da büyü...

ahmed arif
  • "bi siktirin gidin allahını seversen"
    "siktir mezopotamya eşeği seni"

çok ilginç mesajlardır gerçekten. kapattım gitti. mezapotamya eşeği ne demek lan?
  • ‘karımısın’ aynen böyle yazmış davarın teki
    ‘pis yavudi’ diye de devam etmişti.
    kapadım sayesinde.