şükela:  tümü | bugün
 • benim lan bu.
  herkese deli gibi mesaj yağıyor. bana gelen giden yok.
  gerçi dur bir tane gelmişti. pardon.
 • (bkz: serserimsi)

  olm beni niye dışlıyosunuz lan!?
 • yakın zamanda whoami çetesi yüzünden katılımın yüksek olacağı vaziyet.

  https://i.hizliresim.com/nqy4bl.jpg

  https://i.hizliresim.com/26vpbj.jpg
 • an itibariyle olduğum yazar.
  çok spam olmasından ziyade whatsapp'ta olduğu gibi cümleleri 40'a yararak tek tek gönderiyorlar.

  yazar olsun, öyle gelsinler.
 • çaylaklara mesaj atmamalıdır.
 • asıl hesapları bade olmasın diye kıvranan bir takım ensest ilişki ürünü orospu çocuğu aktrollerin heveslerini kursaklarında bırakan suserdır. (bkz: swh)

  bu sayede de hedefledikleri susera tanımadığı ve olacaklardan habersiz iyi niyetli suserlar aracılığı ile "falancaya söyler misin çaylaklardan mesaj alımını açsın, çok önemli hayat memat meselesi olan bir konu var ='((" diye zığnayan bir takım tiplerin daha en başında diri birer göd oluvermelerini sağlar. zira çaylak hesabı (ve hatta diğerleri) ile ilgili gerekli doneler çoktaaan sözlük semalarında yerini almış, çünkü mimlenmiş götverenler* daha çaylaklardan suserlara mesaj gönderme izni çıktığı günden itibaren bu yöntemi benimsemiş ve uygulamaktadırlar.

  *örn: (tamamı aynı beşeriyet ziyanı mayışlı aktroll tarafından kontrol edilen hesaplar)
  (bkz: niceyutret)
  (bkz: reisicumhurubaskomutanhalife)
  (bkz: idontlikenicks)
  (bkz: fortoleration)
  (bkz: inashortterm)
  (bkz: degismezaynisss)
  (bkz: whatevergoes)
 • burada gel her konuya kesin yargı bildir , her lafa bir sözün olsun, ama çaylaklara mesaj alımını kapat, tüm çaylakları genelle yok öyle . yahu adam benim çok sevdiğim ve herhangi bir yerde bulamadığım bir eserin notasını ona özelden ulaştıran arkadaşa teşekkür etmiş, bende faydalanayım rica edeyim dedim ama nerde o yazarların mesaj alımı kapalıydı. aynı eserin sedasına kulak vermiş dinleyenini övmüş romantizmin doruklarında ve diğer çaylaklara mesaj alımını kapatmamış bir-iki yazardan rica ettim bu kişilerden rica minnet notaları istermisiniz diye farklı sebeplerle olumsuz yanıt aldım. örnek dâhilinde iki tür tipi bulunan yazarlardır.
 • kendimi ilah gibi hissediyorum. sefil kullar bana sesleniyor ama sikimde değil yani...
 • böyle bir yazar var ve ben deniz çaylak bu yazar arkadaşa kol kadar mesaj yazmıştım ve göndermek istediğimde üzücü bir hata ile karşılaştım. sırf o mesajı atmak için yazar olacağım. sıralama 73. bekle beni çaylak mesajını kapatan yazar hanım.