• (bkz: serserimsi)

olm beni niye dışlıyosunuz lan!?
  • kendimi ilah gibi hissediyorum. sefil kullar bana sesleniyor ama sikimde değil yani...
  • benim lan bu.
    herkese deli gibi mesaj yağıyor. bana gelen giden yok.
    gerçi dur bir tane gelmişti. pardon.
  • benmişim bu, sanki yazar olunca hayatta statüm arttı hâlâ aynı bokum. artık içinden çıktığım yazarlar listesi.
  • yakın zamanda whoami çetesi yüzünden katılımın yüksek olacağı vaziyet.

https://i.hizliresim.com/nqy4bl.jpg

https://i.hizliresim.com/26vpbj.jpg
  • iyi çaylaklar da olduğu için arada mesaj kurumu çaylaklara açarım. çünkü bazen birisi çıkıp güzel bilgi veriyor.

ama sonra bir it gelip mal mal mesaj kutuma yazı yazıyor, ardından çaylaklara geri kapatıyorum mesaj kutumu. sanırım en iyisi kapalı tutmak.
  • böyle bir yazar var ve ben deniz çaylak bu yazar arkadaşa kol kadar mesaj yazmıştım ve göndermek istediğimde üzücü bir hata ile karşılaştım. sırf o mesajı atmak için yazar olacağım. sıralama 73. bekle beni çaylak mesajını kapatan yazar hanım.
  • burada gel her konuya kesin yargı bildir , her lafa bir sözün olsun, ama çaylaklara mesaj alımını kapat, tüm çaylakları genelle yok öyle . yahu adam benim çok sevdiğim ve herhangi bir yerde bulamadığım bir eserin notasını ona özelden ulaştıran arkadaşa teşekkür etmiş, bende faydalanayım rica edeyim dedim ama nerde o yazarların mesaj alımı kapalıydı. aynı eserin sedasına kulak vermiş dinleyenini övmüş romantizmin doruklarında ve diğer çaylaklara mesaj alımını kapatmamış bir-iki yazardan rica ettim bu kişilerden rica minnet notaları istermisiniz diye farklı sebeplerle olumsuz yanıt aldım. örnek dâhilinde iki tür tipi bulunan yazarlardır.
  • çaylaklardan mesaj almak istemeyen yazarlardan birisi de benim, sebebi de şudur; yazarların başka bir yazara yazdığı mesajın içeriğiyle çaylakların mesajları çok farklı oluyor. çaylaklar nobranca mesaj yazarken, yazarlar daha kibar ve nezaketli mesaj yazıyor.

sevgili çaylaklar, ileride siz de yazar olacaksınız, kendinize nasıl mesaj yazıldığında beğeniyorsanız başkalarının da aynısını beklediğini bilmelisiniz.

mesaj yazdığınız kişi sizin köleniz değildir, sizin mesajınıza cevap vermek zorunda da değildir.
hesabın var mı? giriş yap