• isminin “çaylak kadınları sikmek isteyen abaza yazarlar veritabanı” olarak güncellenmesi gereken başlık. ulan yanıyosunuz azgınlıktan amk.
  • deprem de olsa, bombalar da patlasa, güneş de ay da tutulsa, darbe de olsa, sokağa çıkma yasağı da olsa bu yazarların beklentisi asla değişmiyor. bu başlık hep solda hep solda.

ne hasta bekledi sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan, bir günahı; çaylaklardan gelecek mesajı bekleyen abazan yazarlar kadar. yan ulan yeşil yan diye diye, şem'e düşen pervâneler misali gelsin bir hoşça yanalım, aşka düşen divâneler gibi dshsajjsjs

debe editi: çaylaklara mesajı bir günlüğüne açtım.
  • daha ne kadar varyasyon deneyeceksiniz bu tarz başlıklar açmak için?
  • ben beklemiyorum amına koyayım. az önce bi tanesi 'azdım sikim taş gibi oldu' diye mesaj atmış. erkeğim orospu çocukları.

ayrıca kadın yada gay olsaydım da azdım sikim taş gibi oldu diye mesaj atan bi öküze vermezdim. az kibar olun amk.
  • şu başlığı delikanlı gibi çaylakları sikmek isteyen yazarlar veritabanı olarak değiştirsek de herkes rahat etse.

mesaj bekliyomuş hıyarlara bak. nabacaanız la sürreal hayatların detetrminizm bağlamında irdelenmesini mi istişare edeceeniz?

lafı dolandırmayın, adam olun.
  • şu başlık her fırladığında yazmayayım diyorum ama artık ezikliğinize kayıtsız kalmak, vatana ihanettir nazarımda.

aslında yazılanlara bakıldığında eziklik demek biraz hafif kaçıyor. daha ziyade, eline çükünü alıp "bunu nereye soksam ya eheh" haykırışları duyuyorum. biraz sessiz kalırsanız bu gizli gürültüleri siz de duyabilirsiniz.
  • eli sikinde bekleyen yazarları ortaya çıkaran başlık.adamlara bak ya delik olsun da tuğla deliği olsun kıvamında bekliyorlar.
  • çaylak kelimesini okuyunca sanırım çıtır, yeni yetme, bakire vb. kız hayal eden sazanlar veritabanı. oğlum bir insan yazar diye yaşlı, çaylak diye çıtır olacak diye bir şey yok. sözlükteki çaylaklık hayattaki çömezlik değildir. uyanın, kendinize gelin.
hesabın var mı? giriş yap