şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • kral tv'de alt yazıda geçen mesajlara dondurmussunuz sözlüğü aferin.
  • engellenecek yazar veritabanı olmuş burası güzel.

en çok favori olan entrysi 20 tane ile gsdeki bir transfer olan, görmediği kızlara hallenebilecek durumda, muhtaç insanlar bana ne katabilir ki?

yazsa ne, yazmasa ne? okusam ne olacak abaza bir herif gündelik olayları bile sağlıklı değerlendiremez. doktorum yeşillendirin demiş. e neden aq? 5-10 arası maaşın olunca ne oluyor amına koyim...

"yaş 29 boy 175 kilo 70 yeşillendirin" tadında entry girenler birer yazar... yani özeti; sıradan bir insanım, gerçek hayatta görüp beğendiğim kimse ile olamayacak kadar çirkinim. dostum fotonu attığında yine kimse sana pas vermeyecek ki. çaylak dediğin de o sana bakmayan insanların hesapları...

güzel olmuş bu başlık.
  • isminin “çaylak kadınları sikmek isteyen abaza yazarlar veritabanı” olarak güncellenmesi gereken başlık. ulan yanıyosunuz azgınlıktan amk.
  • daha ne kadar varyasyon deneyeceksiniz bu tarz başlıklar açmak için?
  • geleceğin
    bayramda çocukları tarafından ziyaret edilmeyi bekleyen hüzünlü ihtiyarları böyle böyle oluşuyor işte
  • eli sikinde bekleyen yazarları ortaya çıkaran başlık.adamlara bak ya delik olsun da tuğla deliği olsun kıvamında bekliyorlar.
  • ben beklemiyorum amına koyayım. az önce bi tanesi 'azdım sikim taş gibi oldu' diye mesaj atmış. erkeğim orospu çocukları.

ayrıca kadın yada gay olsaydım da azdım sikim taş gibi oldu diye mesaj atan bi öküze vermezdim. az kibar olun amk.
  • oğlum bu kadar mı yalnızsınız nelerle uğraşıyorsunuz yazacakken, yukarıda yalnızım be sözlük yazan yazarı görüp hüzünlenmek.