şükela:  tümü | bugün
1376 entry daha
  • hayao miyazaki seven benimle iletişime geçebilir. nitekim o çaylağın bir üstüdür.
  • haftalar önce çaylakların yazarlara mesaj atabildiğini bu başlık ile öğrenmiş, mesajlaşmayı aktif ederek; "kaliteli çaylaklar mesaj atabilir." demiştim. söz konusu entarim sonrası pek çok mesaj aldım. bazıları beni pişman edecek raddeye getirse de bazı çaylakların muhabbetinden oldukça keyif aldım. haddim olmayarak bana mesaj atan çaylakları kategorize edecek olursam;

1- cinsel açıdan heyecanlı, meraklı ve libidosu yüksek çaylaklar. (entarilerimden gay olduğumu fark ederek bazen homofobik bazen sırf bilgi almak için bazen de yürümek için mesaj atıyorlar. homofobikler hariç hiçbirinden rahatsız değilim.)
    2- nasıl yazar olacağını merak eden, girdikleri entryleri inceleyip yorum yapmamı isteyen çaylaklar. (oldukça tatlışlar. hatta bazıları nice yazardan daha kaliteli içerik giriyorlar.)
    3- bu başlıktan gelmelerine rağmen, başka bir entryden gelmiş gibi yapan çaylaklar. (bir kaç mesajlaşmadan sonra anlasam da salağa yatıyorum.)
    4- siyasi olarak çoğunlukla zıt görüşlere sahip olduğum, sırf küfür etmek için yazan barzo çaylaklar. (en itici grup)
    5- gerçekten bir entarime dair soru soran, karşıt ya da destek içeren mesaj yazan çaylaklar.
    6- sebepsiz muhabbet etmek, dertleşmek isteyen çaylaklar.
    7- kadın zannedip yazan heteroseksüel çaylaklar. (ama takdir etmek lazım gerçeği öğrendiklerinde bile "uymaz kib bye" demeyip bir süre muhabbete devam ediyorlar.)
    8- heteroseksist düzene dair eleştirilerimden dolayı kutlayan, erkek çaylaklar tarafından darlanan hoş sohbet heteroseksüel kadın çaylaklar.
    9- spamlayan çaylaklar.
    10- selam verip bir daha yazmayan çaylaklar.

şimdiye dek gelen mesajlar bu çeşnilikteydi. sabır katsayım ve şu sıra fazla boş vaktim olduğundan saygı çerçevesindeki tüm mesajlarını yanıtlıyorum.
  • (bkz: buyrun benim)
    sözlükle ilgili aklınıza takılan konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım,diğer konularda söz veremeyeceğim,mesaj atmanız yeterli.
  • bir yeşil yeter sevgilim
  • doların önlenemez yükselişini tartışmak için çaylak kadınlardan mesaj bekliyorum *
  • yazılım dünyası için bilgi ve yönlendirme almak isteyenler yeşillendirebilir.
  • yazmayın kardeşim. çaylak, yazar ne fark eder. hesap aç otur bekle işte yazarı üstün kılan bir şey yok. bakın keyfinize.
  • benim dahil olmadığım veritabanı. yazar olunca daha az mesaj geliyor.
  • hiç anlamadığım veritabanıdır. çaylaklar yazarlara mesaj atınca ne oluyor? ya da onu geçtim, bir insan neden çaylaklardan mesaj almak ister? ne dönüyor olm çaylakların mesajlarında?

(bkz: çok fena sikiş döndüğü düşünülen yerler) kategorisinde mi bu olay nedir?
20 entry daha