şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: tum yazarlar birer caylak sahipleniyor kampanyasi)

bu kampanyaya karşı bir kampanya açıyorum.
    küfürbaz çaylaklarla çok yeşilleniyorum . bazıları hadlerini aşıyor. birçok yazara defalarca küfürlü mesajlar gelmiştir . evet aranızda kültürlü , entelektüel ve bilgili çaylaklar var kabul ediyorum .

edit ; küfürbaz yazar da dolu ekşide . küfürbaz yazarlarıda alalım bu listeye. okuduğunu anlamayan mal yazarlar da var .
  • arkadaş hepimiz öncesinde çaylak değilmiydik? sözlükteki bu mevzu da siyasilere benziyor vekil olmadan vatandaşın hali derler vekil olunca da vatandaşı sallamazlar. hepimiz insanız yapmayın yahu
  • ben hep evlilik teklifi aldığım için katılmadığım kampanya.

edit: sevişmeden kabul etmiyorum tabi ki. *
  • ben hep seviştiğim için dışladığım kampanya.
  • çaylakların edepsizliği had sınırını aştığından katıldığım kampanya. bence mülakat gelsin, adamı olan girsin.
  • yazar alımını kapatın demekle eşdeğer olan desteklemediğim kampanyadır.
  • allah akıl versin .
  • desteklediğim kampanyadır.

bazı yazarların çaylakları; sahiplenme, koruma, esirgeme, destekleme, pohpohlama, piş piş yapma gibi başlıkları altındaki tutumlarını görünce uzak durmak daha yeğdir diye düşünüyorum.

işin garibi bazı çaylakların da yazarların bu tutumuna arka çıkması, şirinlik yapma çabaları, desteklemeleri, yaranmaya çalışmaları daha da korkunç. bu kadar küçülecek nasıl bir bilinçaltınız var yahu.

varsın olsun kimse sevmesin, istemesin, desteklemesin.

siz bu kutsal (!) bilgi kaynağına, muhalif olmak, anonim bir şeyler karalamak ya da özgün olmak için girmiyor musunuz? bu çabanız aşırı saçma.
  • küfür eden ,seviyesiz muhabbetler yapanları engelleyelim
    güzel insanlara sahip çıkalım

bunu sadece çaylaklar için değil yazarlar için de yapalım

(bkz: eyyorlamam bu kadar)
  • dışlamak için kampanya yapmaya gerek mi var diye düşündüğüm kampanyadır.

adamların zaten sesi uzay boşluğunda yankılanıyor. tek iletişim araçları yazarların açtığı çaylaklardan da bana mesaj gönderebilsin özelliği. bence burada bir karmaşa yaşıyoruz. çaylak var, çaylak parçası var. çaylak yazar olmaya aday, gelişime açık, kendini doğru ifade edebilen biri ise; çaylak parçası kendini geliştirememiş, kendi kendini ifade dahi edemeyen, küfürbaz biridir. bu ayrımı yapmak önemlidir. özetle; çaylak parçası olan kişileri dışlayarak katıldığım kampanya.