şükela:  tümü | bugün
 • ağzı leş kokan, nohut beyinli,çirkin suratlı, anadolulu(çoğu orta doğulu hatta), bırak empati kurmayı düşünmeyi bilmeyen ve en önemlisi, bütün dünyayı kendi zavallı radikal siyasi görüşüne uyması gerektiğini sanan çaylaklara lafım.

  bir entry giriyorsun küfürler havada uçuşuyor. ne emniyet kalıyor ne savcılık ne egm. suçlusun tamamen. çünkü sayın çaylak arkadaşlarımız gibi düşünmüyorsun. haksızsın küfürü hakediyorsun. teröristsin, komik derecede zavallısın, onunla aynı oy hakkına bile sahipsin düşün.

  evet sayın sözlükdaşlar maalesef ki durum bu. sözlük bu hale gelmiş durumda. mesajları kapatmak istiyorum ama bir kaç çaylak arkadaşım var. buna bi çözüm bulunsun artık lütfen. bir liste yapabilelim mesela o yazarlar /çaylaklar haricinde kimse mesaj atamasın.durup dururken küfürler, hakaretler falan cidden çok can sıkıcı olmaya başladı.

  lütfen bir şeyler yapılsın.
 • çaylaklardan mesaj alımını kapayınca o küfürlerin hiç birini görmezsin sayın yazar kardeş
 • ne yapıyorsunuz da çaylaklardan küfür yiyorsunuz arkadaş?
 • çaylaklara mesaj alımı açılıp, pop corn eşliğinde izlenmesi gereken vasat durum.
  öyle bir kuduruyorlar ki salyaları monitörden silmek zorunda kalıyorum bazen.
  kudurun kevaşeler.
 • çaylaklıktan henüz çıkmış bir yeni yazar (!) beyanı.
  karma puanından da belli oluyordur.
  (bkz: yeni yazarlar başlık açamasın kampanyası)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • sorun sadece çaylaklarda değil ki, yazarlarda da aynı durum. o kadar kabalaşmışız ki, farklı bir fikre saygımız yok; öyle bir fikrin varlığı bile bizi dehşete sokuyor.
 • her gelen mesajı okumamak gerektiğini gösteren veryansın. baktın adam sana kötü bişeyler diyor neden yazdığı uzun metnin tamamını okuyorsun? ben şahsen okumam. millet okuyor, sinirleniyor, cevap yazıyor, bi de üstüne entry editliyor "bu entrinin üstüne bana şöyle şöyle mesajlar geldi"

  hayatta entrimi editleyip özel mesaja gelen şikayetlerden yakınmam. bana ne kudursun kendi başına naparsa yapsın amk

  başlıklarda bile millet entry girdikten sonra kendinden sonra gelen entrileri tek tek okuyup kendine laf eden olursa ya da canını sıkan olursa "edit: bazı arkadaşlar da şöyle demiş görüyorum..."

  kardeşim işiniz mi yok? internette yeni misiniz? başlıkta mal doluysa ben onları okuyup canımı sıkmam. entrimi yazar geçerim. misal bunu yazdıktan sonra bir daha bu başlığa dönüp bakmam.

  ha entry editlediğim oluyor ama eklemek istediğim bişey varsa veya düzeltmek istediğim bir imla hatası falan...

  edit: bu entrimin üzerine şöyle bir mesaj sdfkjsdfjks şaka şaka sokim mesajlara
 • ben burda yazarken sen leblebi tozuydun sayın yazar. tey allahım ya.

  not:çaylaklar bir yana yazarlar da çığırından çıkmış. mesaj kutum yine evlere şenlik.
 • siz çaylakların taş•şağını yiyin.
 • kimi vatansızlarca anadolulu lafının bir aşağılama aracı olarak kullanıldığını da görmüş olduk bu vesileyle.

  nasıl da üzülmüş çaylaklardan gelen mesajlar yüzünden. derdine bak adamın. bütün gün boş boş yorum yapıp karıkızdan mesaj gelir umuduyla yaşayıp giden cips kolayla beslenen bir tipsin muhtemelen sen ne kattın ki şu ülkeye anadolu insanını küçümsüyorsun? ağlaya ağlaya gelmiş burada başlık açmış bir de. zorla engelleteceksiniz kendinizi arkadaş.