• çaylaklardan mesaj alımını kapayınca o küfürlerin hiç birini görmezsin sayın yazar kardeş
  • sorun sadece çaylaklarda değil ki, yazarlarda da aynı durum. o kadar kabalaşmışız ki, farklı bir fikre saygımız yok; öyle bir fikrin varlığı bile bizi dehşete sokuyor.
  • şikayet etme kisvesi altında sözlük kadınlarına sübliminal mesaj gönderen yazarların çaylakları yerdiği durum.

kızlar adam diplomat, tip olarak miss odessa 2018 ile flört etmiş ve rusça yüksek bitirmiş. tam bir jilet erkek. kendisini tavlayıp sevgili yaptığınız takdirde ailenize ve arkadaşlarınıza bu arkadaşla rahat rahat hava atabilirsiniz. swh. tam bir cool erkek. pırlanta gibi maşallah.
  • bugün de kendimizi övdük çok şükür. adam çaylağı bahane edip ne kadar seksi bir bey olduğunu yazarak oltayı atmış bekliyor. ben de aslında putin'im, kapımda rus kızları sırada ama tenezzül etmiyorum. şaka gibisiniz yemin ediyorum. bana da ara sıra lanlı lunlu gevşek mesajlar, bazen de küfürlü mesajlar geliyor ama çok taktığım söylenemez. çok sorun oluyorsa çaylaklara mesajı kapatırsın, avlanmama engel olur deyip onu yapmıyorsan da mesaj atanı engelleyip geçersin ne yani bu çığırtkanlık?

benzer şekilde "çaylaklar küfür ediyüüür" diye birkaç başlıkta yazan birisine engellersen çözersin yazdım. herif bana "ne kadar zekisin" yazmış. ben de "adamlar haklıymış, sen küfürü hak ediyormuşsun" yazıp engelledim. derdiniz çaylak küfürü değil belli işte. bırakın ya bu işleri.
  • benim tanıdığım çaylakların geneli iyi insanlardı kendiniz gibi insanlarla rastlaşma ihtimaliniz nasıldır?? bilmem düşünmeden edemedim.
  • kardeşim, kaba ve küfürlü yazanların çoğu ilgi çekmek için yazıyor. sen de aynı şiddette okkalı bir küfür bas. sonra engelle, oh mis.
  • nerden geldiklerini unutanların cazladığı başlık olmuş 3 yıllık çaylaklık 6 aylıkda yazarlık yaptım ve daha çaylaklardan küfür falanda yemedim efendi insanlardır çaylaklar onlarıda okuyalım es geçmeyelim
  • imam osurursa cemaat sıçar dostlar. biz burada, herkesin göreceği şekilde küfredip duruyoruz. e onlar da ‘madem onlar ediyor, ben de ederim aq’ demez mi? der ve diyolar zaten.
  • çaylaklıktan henüz çıkmış bir yeni yazar (!) beyanı.
    karma puanından da belli oluyordur.
    (bkz: yeni yazarlar başlık açamasın kampanyası)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ne yapıyorsunuz da çaylaklardan küfür yiyorsunuz arkadaş?
hesabın var mı? giriş yap