şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zaman zaman çaylakların yazdıklarını okuyorum. girdiğim entrylerden sonra sürüyle mesaj atan çaylak oluyor.

genel görüntü kendi leş hayatlarında kimsenin suratına dahi bakmadığı, içten içe düzgün insanların yaşadıkları hayatları köpekler gibi kıskanan zavallılar bu mecraya gelip, burada elit ve kültürlü insanları tilt ederek kendilerini iyi hissetmek istiyorlar.

sizi gerçek hayatta dahi siklemeyen insanların burada siklediği yanılgısına sürükleyen şey ne aslanım? gelip trollük yapıyorsun, okuyorum, nasıl kıvrandığını görüp böyleleri de var deyip geçiyorum.

size tavsiye falan vermek isteyenler elbet olacaktır, bana göre kurtarılamayacak yaştasınız. sonraki hayatlara inşallah.

edit: çaylaklar arasında buradaki yazarların çoğundan daha kalifiye insanlar da var. sizi tenzih ederim. biz de algoritma onayıyla kabul edildik lakin 2-3 sene içerisinde burası inci-sözlük'e rahmet okutacak bu yeni gelen kitle ile.
  • yazar burda sıçmış
  • çomarlarda yazar olacak akıl ne arasın ki, elbette tüm çaylaklar çomar. biz ise üstün yaratıldık.
  • yazar arkadaşa kendisinin direk yazar olarak başlayıp başlamadığını sordurtan önerme.

özellikle böyle anonim fakat ciddi bir platformda yazmayı istemek çok doğal ve çomar olanın bu platformu ciddiye alıp yazar olmak isteyeceğini sanmıyorum.

bence burada yazar olmayı çok abartıp herkesin kuzu olup körü körüne hocalara, siyasetçilere veya ona buna itaat ettiği bir ülkede bir şeyleri tartışmak isteyenlerin hevesini kırmamak lazım. tabi edep bilmeyenleri tüm bunların dışında tutuyorum.
  • (bkz: salak yemin ediyorum gerizekali bu cocuk ya)
    oha herif eksi sozluge yazar olmayla ben oldum havasina girmis. allah bilir oscarli bir film cekseydi, nobel filan alsaydi allah korusun yarabbi.
    'ne oldum demeyecen ne olacagim diyecen' diyecegim de bi gulme geliyor. zaten ne olmussun ki havan kime?
  • kendisine yazarlık gökten zembille indi.
  • cevap hakları olup , cevap vermelerine rağmen burada yazdıkları görülmemesi sebebiyle büyük adaletsizlik uluşturan başlıktır. başlığın linkinin kenarına ?a=caylaklar yazarak çaylakların verdiği cevapları görebilirsiniz.
  • yazıyı okuyunca, adam herhalde 10 yıllık yazar falan samdım .

(bkz: çıktığı kabuğu beğenmemek) .
  • adamlar seslerini çıkaramıyor diye üstlerine gitmek,valla baya objektif.