şükela:  tümü | bugün soru sor
  • benim nazarımda favori özeldir. daha sonra bulmam gerekebilecek, emekle yazılmış beni mest eden entryleri favoriye alırım. diğer hoşuma giden, "aynen" dediğim entrylere ise artı puan veririm. o yüzden anlayamadığım durumdur.
    fav kasarak onay listesinde ilerleyemiyorsunuz, bilginize.

çaylak arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmam üzerine gelen edit:
    dostlarım sadece favorilemenin amacından saptığını anlatmaya çalışmıştım. kimseye hakaret etmedim fakat başlığın argo olmasından mütevellit bu entrymi hakaret olarak algılamışsınız. haklısınız da. keşke "bok" yerine "her şeyi" yazsaymışım. hiçbirinizi kırmak istemedim. kırılırsanız üzülürüm, hepiniz ayrı ayrı değerlisiniz.
  • bende bir çaylak olarak sözlüğe katıldığım ilk yıllarda bunu denemiştim bi işe yaramadı her boku favorilemeyin
  • (bkz: bok)
  • beğen butonuna da benzemiyor ama sürekli favlıyorlar efenim durduramıyoruz.
  • bence de. ben favori özelliğini genelde beni güldüren veya "oha lan aynen" dedirten entryler üzerinde kullanıyorum. çaylaklar sanırım bizim onlara geri döneceğimizi falan sanıyorlar.
  • her boku favlamasindan degil, caylaklarin yazarlardan daha cok olmasi ve dolayisiyla daha fazla dusunce cesitliligi olmasinin bir sonucu hadisedir.

sozlukte yazar oldun diye olmayanlardan daha ustun degilsin yani, calm yo tits down.
  • her boka başlık açmadan önce arama yapmayarak, sözlük'ü başlık çöplüğüne çevirmekten daha yeğ bir davranıştır.

(bkz: çaylakların favorileme olayının bokunu çıkartması)

bi de bu var editi: (bkz: çaylakların otu boku favlaması)
  • rahat bırakın çaylak kardesleri.beğenmis favorilemis.zaten entryleriniz favorilensin diye yazmiyomusunuz? caylak yada yazar fark eder mi?
  • (bkz: çaylakların her boku favorilemesi rezaleti) başlığı görmek isterdim açıkcası