şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arkadaş bir entry yazmışsın, yazarlardan gelen mesaj karşıt görüşte olsa bile en azından belirli bir saygı çerçevesinde eleştiri alıyorsun.

  çaylaklar arasında da düzgün olanlar var tabii, ama direkt küfürlü mesaj atan çaylak sayısı bir hayli yüksek.

  biz de çaylaktık hiç böyle yapmadık.
 • bir tek bana oluyor sandığım durum. ergen sürüsü hepsi. önce yaptığına pişman edip sonra engelliyorum.

  genelleme yapmayalım tabi.
 • onların ben taaaaaaa.....
 • çok ayıp ediyorlar amına koduklarım.
 • bir çoğu sırf mesaj atmak için ekşi sözlüğe kaydolan çaylakların yaptığı hededir.

  çaylak arkadaşım olduğundan arada onunla mesajlaşıyoruz o yüzden mesajları çaylaklara kapatamıyorum. maalesef yapacak tek şey takmamak.
 • sevgili çaylak kardeşlerim,
  gördüğünüz her entrynin sahibine o mesajla ilgili fikrinizi beyan etmek zorunda değilsiniz. bilin istedim:) yani konsept bu değil. gereksiz tartışma çıkarmak, küfür etmek, saçma sapan entryler yazmak hiç değil. şimdi istediğiniz başlıktan başlayabilirsiniz, hepinize başarılar.

  bu entry’ye de “o zaman mesajlaşma olmazdıııı zaaa”diye cevap verdiniz ya ne diyeyim, çıldırtırsınız :)
 • sözlükten çok güzel arkadaşlıklar edindim. çok daha güzel duygular yaşatanlar da oldu o duyguları çöp gibi buruşturanlar da.

  yine de insanları tanımayı sevdiğim için, yeni insanlarla tanışmayı sevdiğim için mesajlaşmayı çaylaklara da açtım. uzun süredir çok aktif değilim sözlükte o yüzden çok mesaj almıyorum. umarım böyle bir şey yaşamam.

  kalp kırmayı sevmiyorum. kavga edecek, tartışacak gücüm de yok zaten açıkçası.

  edit: gelen mesajlardan sonra bir ekleme yapma gereği duydum. bütün çaylaklar elbette küfür etmiyor genelleme yapmak yanlış olur ayrıca küfürlü mesaj atan yazarlar da var. yani suçu çaylaklara yıkmak tamamen yanlış bir düşünce olur. sadece başlığa uygun entry girmek istedim yazarlardan da küfürlü mesaj almam, almayız umarım :)
 • bir kaç tane zavallı gelip ebleh ebleh mesaj atıyor diye diğer çaylak kardeşlerimden mesaj kutumu tabi ki esirgemeyeceğim. neymiş efendim, bir grup kendini bilmez sırf çaylak kardeşlerimizin mesaj hakkı tartışma konusu haline gelsin diye böyle bir eylem başlatmış, geçiniz efendim. biz yer miyiz bu numaraları ya, siz kimsiniz ya*