şükela:  tümü | bugün
 • keşke bu hakkı istismar eden çaylakların mesaj hakkı alınsaydı. benim gibi kimseyi rahatsız etmeyenlere haksızlık oldu. şayet ben sadece bir yazara mesaj attım. kendisini takip ettiğimi bilsin diye ve yarım kaldı sohbetimiz.
  ekşi yönetimine çağrım şudur: benim gibi kimseyi rahatsız etmeyen ve şikayet edilmeyen çaylaklara bu hak geri verilsin.
 • kurunun yanında yaşında yanması. her çaylak sapık değildir.
 • yazdıklarımız görülmüyor, sadece yazılanları puanlayıp favorilere ekleyebiliyoruz. bunun dışında mesaj da atamıyorsak yazık değil mi bize? ukalalık eden, rahatsız eden engellenebiliyor sonuçta. ya da yönetime giden şikayet sonucu mesaj hakkı elinden alınabilirse bizim için de güzel olmaz mı sayın sözlük?
 • ötelemişler bizi.

  ittirmişler.

  şöyle düşün bunu; mahallede top oynuyorlar gidiyorsun yanlarına diyorlarki kardeş sende oynayabilirsin. ancak 12345 sıradasın sıra sana gelince biz sana el edicez. sen şimdilik şu yan tarafta bir toprak saha var orada oynayacaksın sırası geleni alacağız. ha unutmadan konuşmak yasak...

  (bkz: bizi bitirdiniz be)
 • her zaman özgürlükler için çabaladım tartıştım, ama bu durum çok ciddi gerçekten.
  olur da bir konuyla ilgili sesini duyurmak isteyen bir çaylak rahatça ulaşabilsin diye bu opsiyonu açık bulunduruyorum ama artık gına geldi.
  durmadan bir spam mesaj saldırısı var. bu işgüzarlar yüzünden bütün çaylaklar zan altında kalıyor ancak terbiyesiz ve kaypak insanların olduğu bu coğrafyanın havasından mıdır suyundan mıdır bilmem, her güzel şey gibi bu mesajlaşma hakkı da böyle bok oldu gitti.
  aferin sana, aptal boklu sitenin reklamını yapacaksın diye durmadan mesaj at böyle, reklamını yaptığın siteye gireni siksinler.

  edip: vay arkadaş adam daha yazdığım şeyi okumamış ve o kadar dahiyane bir öneride bulunuyor ki “mesaj alımını kapat” diyor. bu zeka fazla yahu, ben kaldıramam bu zekayı mesela, kafayı kırarım bu zekayla.
  özetle yukarıdaki entaride yolunda gitmeyen birşeylerin eleştirisi var. okuduğumuzu anlayalım, bu arada hepimiz çaylaktık bunu öğrendim, sağolsun hatırlatanlar olmuş :) bir de adam bana egolu kibirli demiş ya, vay arkadaş yahu de öteye gidin ya...
 • ben de bugün yazar oldum. açtım çaylak mesajı almayı. bakalım neler gelecek. belkide yazarlıl tecrübelerimi aktarırım. bugüne bugün 5 mart 2018 den beri yazarım :)