şükela:  tümü | bugün
  • özel mesaj fonksiyonunun caylaklara kapatilmasi gerektiginin bir diger sebebidir.

kimi gelir reklam yapar, kimi gelir ana baci söver, kimi hakaretin dibine vurur.

edit: anlamayanlar olmus. aykut kocaman basligina yaramaz diyorsun.

gelen mesajlar:

- nesini begenmedin orrrospu cocugu.

- ailenle iliskisi mi var? bu kadar elestirdigine göre...

- aykut siksin anani.

not: bunlar örnek mesajlar. kemal kilicdaroglu, aziz yildirim, recep tayyip erdogan basliklarina girdiginizi düsünün.

entry girmezsin, reklam gelir falan. enteresan seyler.
  • kullanıcı ayarlarından kapatılabilen bir özelliktir.
  • hak edene sövdüklerini düşünmektedirler.

kapat amınakodumunun fonksiyonunu. çaylak hatun düşüreceğim diye kasarsan olacağı bu.
  • küfür yiyende problem olduğunu gösterir. ben çıkma teklifi alıyorum.
  • çaylak olup bilgili,seviyeli muhabbet edenler vardır.tam tersine rastgelmedim.
  • engellenecek yeni nesil akpli trollcükleri daha küçükken başını ezmek için çok güzel bir fırsat yaratır.
    (bkz: fatih yavuz kanuni abdulhamid)
    adam en sevdiği futbolcunun adını söyleye söyleye mahallede top oynayan çocuk gibi ama almanca küfretmeyi öğrenmiş bu yaşında.
  • muhtemelen uzunca bir süre çaylak olarak kalacaklarını bilenler küfrediyor. arada denk geliyor böyle tipler. hak ettiğimden değil, suya sabuna dokunmadan yazan biri değilim çünkü ondan.

onun dışında kızlar evlen benimle diye mesaj atıyor neredeyse her gün. geçen gün biri memelerine nickimi yazmış mesela, "al beni yiğidim" diyordu mesajda. memeleri küçük olduğu için huhatam olmadım tabi. meme konusunda hassasım çünkü.
  • nimettir. aç hakaret davasını, en geç 1 yıla kadar at cebe 5-10k parayı.
  • gerçek yazar olma yolunca önemli bir adım atmışlar demektir.