şükela:  tümü | bugün
  • zor geçen bir 7 (yedi) sene. (bkz: takip)
  • edit4: @the orjinals bana trip atmanıza gerek yok arkadaşlar, ben yanlış bir şey söylemiyorum. benim kararımda olan bir şey değil, sadece size kuralları hatırlatıyorum.

bana istinaden yazdığın entryde bile imla hataları var. ukalalık yapmıyorum, sadece uyarıyorum.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    edit3: #73379689 şu entryimde isimlerini yazmış olduğum çaylak arkadaşların girdilerine bakın, bir de kendi girdilerinize, hanginiz hak ediyor yazar olmayı sizce?
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    edit2: çaylaklarla iletişimin yolunu buldum, bana cevap yazan çaylak arkadaşlar var, @binkereolsemyinedonerim ve @the orijinals kullanıcı isimli arkadaşlarım okusun o halde, her ikisine de aynı cevabı verirsem olur sanırım, çünkü hemen hemen aynı şeyleri yazmışlar.

evet arkadaşlar, bahsettiğiniz, serzenişte bulunduğunuz şeyleri yapmak zorundasınız. imla kurallarına uygun entryler girip, bu şekilde devam etmelisiniz, başkaları nasıl yazar olmuş bilemiyorum, ancak onların da açtığı başlıklar, girdikleri entryler ya siliniyor, ya da düzeltilmesi yönünde uyarılar alıyorlar.

ben başkasını bilmem, ben kendime bakarım, illa ki hatalarımız olacaktır, fakat genel dikkatli ve imlaya uygun entryler giriyoruz, en azından şahsım adına konuşmuş olur isem. berbat entry giren çaylaklar var ve bu arkadaşlar uzun seneler daha beklerler.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

daha önce çok bahsettim sevgili @zayef. aynı durum hatta daha fazlası sende de mevcut, hiç bir noktalama işareti yok, imla kuralları sıfır, edebi dil yok, tanım yok, kısa kısa cümlelerle bom boş 29 adet entry. tavsiyem, tüm entrylerini silip ya yeniden düzenle ya da başka entryler gir. yoksa bir 7 sene daha beklersin.

edit: @zayef adlı çaylak arkadaşın açtığı başlığa istinaden.
  • entrylerde hık, mık, zık yazarsanız o 7 yalnız kalmaz. başına şüphesiz ki 1 gelecek ve başlık revize edilecektir.
  • benim de 4.yılım olup itinayla izinden gittiğim bir durumdur. 2 senede yazar falan olunmuyor arkadaşlar kesin bilgi. dağılın
  • yazar olmak için tanım, tanım devamı, alıntı, örnek ya da bkz ile başlığa cevap vermek gerekir. özellikle tanım devamını çok iyi kavramak lazım, daha bunu bilmeyen gırla yazar var. şu yukarıda sayılan 5 unsurdan 1'ini entry'inde barındırdıktan sonra istiyorsan devamında hayat hikayeni anlat. ama şu 5'inden biri mutlaka entry'nin içinde bulunması lazım.
    aynı zamanda bir çok çaylakdaşımda noktalamanın çok önemsiz bir şey gibi görüldüğünü fark ediyorum. the orijinals bunun dışında bir yazar, yani noktalama konusunda bir sıkıntısı yok. yeri gelince noktayı da yapıştırıyor, virgülü de, ünlemi de. ama bunları es geçen o kadar çok çaylak var ki, bu kadar olduğuna inanamıyordum. sadece 1 gün "çaylaklar" sekmesinde gezin, göreceksiniz.
    tanım: uzun bir bekleme süresidir, veya yanlış giden bir şeylerin olduğunun göstergesidir.