şükela:  tümü | bugün
135 entry daha
  • benim paramla alınan şey nasıl hediye oluyor ki ? kim bilir ayda kaç yüz tl vergi veriyorum, ki paketin toplam maliyeti 25-30 tl bile değil. buda benim için ilk oldu, kendi kendime hediye almış oldum.teşekkürler cumhurbaşkanı.
  • maliyeti 1 sms olan hediyedir.
    (bkz: trampa)
  • paketleme parası maske ve kolonya parasının 2 katı gibi duruyor. onları vereceğine 3 maske ve 3 kolonya ver millete.
  • bana gelmeyen hediyedir.

yoksa ben başka bir ülkenin vatandaşı mıyım?
  • şahsımın maske ve kolonyasıdır demeliydi
  • bizim paramızla bize hediye gönderiyor diyenlerle devlet depremde, virüste topladığı yardım paralarını cukka yapıyor diyenler aynı kişiler..oldukça tutarlı.
  • yine birilerinin matbaa /baski yaparak (mektup, poset) zengin oldugunun gostergesidir.
    halbuki sade bir sekilde vermek varken,neden bu kadar gosteris? hayir kendisinin de soyle boyle olsun diye dusundugunu sanmiyorum, o kadar vakti ve takati oldugunu da dusunmuyorum o yaninda bulunan ve maske/kolonya verilsin denilince bu sekilde posetleme yapmayi mektub ivir zivir koymayi akil eden dingiller kim onlari tanimak istiyorum.

`edit:` yazım.
  • maslak ve konya diye okudum.
  • çevremdeki 65 yaş üstü büyüklerimin üzerindeki isim ve imzadan dolayı kabul etmeyip geri gönderdiği (bkz: şahsım) torbasıdır.
  • küçükken annem bize para verirdi, biz de ona hediye alırdık.

büyüdük, şimdi biz devlete para veriyoruz, devlet de bize hediye veriyor.

agam bizimlen eyleniir herhalde.
221 entry daha