şükela:  tümü | bugün
292 entry daha
  • bir sonraki seçimde erdoğan’ın karşısına mansur yavaş çıkacaktır ve yavaş’a karşı kazanma olasılığı bence yoktur. mansur yavaş ezici bir çoğunlukla cumhurbaşkanlığını alacak ve ak saray’a geçecektir.
  • kesinlikle mansur yavaş.
    lamı cimi yok,kendisi olmam derse bile halkın adayı sensin,halk seni aday gösteriyor ve bu görevden kaçamazsın diyeceğiz. chp nin başındaki zat aday göstermek istemeyebilir,şunu bilsin ki halkın gücünün üstünde güç yoktur. gölge etme başka ihsan istemeyiz.
    bu ülkenin geleceği umudumuz mansur başkandır.
  • kemalist zırvası falan olmayandır. mansur yavaş aday olursa, kazanma şansı yüksektir.
  • covid-19
  • yavaş gardaşım yavaş yavaş...
  • ibb' nin parası bitti herhalde. imamoğlu trolleri damlamamış buraya. ne güzel.

mansur başkan iyidir, ne hdp sempatizanı ne de şovmendir.
  • (bkz: şahsım)
  • ben de mansur yavaş'ın olmasını desteklerim fakat şu da bir gerçek ki akp, rte'nin karşısında mansur yavaş'ın aday gösterilmesini istiyor.

benim de kalbimden mansur yavaş geçse de imamoğlu'nun erdoğan karşısında çok daha fazla şansı olduğunu düşünüyorum.
  • mansur yavaş
  • bizim halk unutkandır. şimdi anın akışıyla böyle diyoruz ama seçim gelirse mansur yavaş’ın yaptığı her şeyi unuturuz. halkımız maalesef nankördür. uzak tarihte ve yakın tarihte maalesef bir çok örneği mevcut.
203 entry daha