şükela:  tümü | bugün
  • online olarak kpss çalışabileceğiniz bir site.
  • özellikle eğitim alanından sınava gireceklerin, dershaneye gidicek zamanları yoksa bakabilecekleri e-kpss hazırlık kursu.

işsizlikten sıtkımın sıyrıldığı şu zor zamanlarımda, kpssye yenilmişken, aşırı araştırmalarım sonucu (dershaneye tam zamanlı gidicek takatim yok malesef) karşıma sol frame de yanan eğitim kurumu. yarın kendileriyle konuşup neymiş ne değilmiş öğreneceğim, o zaman editim de gelir.
  • kardeşimin kullandığı oldukça başarılı ve ekonomik bir online dershane. evde çalışma disiplininiz varsa kurslarına oldukça uygun fiyatlara katılabilirsiniz.

ayrıca ilk 15 gün ücretsiz deneme fırsatı da sunuyorlar. öyle hemen ''para çokomel'' eğrisine girmemelerini takdir ettim.
  • sınava girmeye niyetliyseniz ama zamanınız yoksa online kurslarıyla sınava hazırlanmanıza yardımcı olan e-kpss kursu diyebiliriz. diğer dersanelere ya da kursalara göre biraz daha ekonomik. düşünülebilir.
  • başarılı bir e-kpss kursu.

youtube’da bedava dersler varken uzaktan eğitime para vermeye ne gerek var diyordum ama derse canlı katılınca, 20 saatte öğrendiğim şeyi adamların bana 20 dakikada öğrettiğini farkettim.
  • özellikle öğretmenlerinin kalitesine hayran kaldım diyebilirim. bir dershaneye göre de oldukça ucuz. kesinlikle tercih edilmeli.
  • ilk başlarda online ders sistemine karşı çıksamda bulunduğum konum gereği şehir merkezine uzaktayım.hal böyle olunca gidiş-geliş yaklaşık 2 saatimi alıyor.bu yüzden internet üzerinden araştırmalarım sonucu kendilerine rastladım ve denemeye karar verdim.

hocaların yetkinliğini genel itibariyle beğendim.
    herhangi bir sorunla karşılaşınca çabucak gideriyorlar.mesela internet sitelerine whatsapp sistemi kurulu,yaşanan sorunları hemen çözüyorlar.gece yarısı olmasına rağmen bir türlü açamadığım dersleri şıp diye halledip açtılar.

şimdilik çok güzel ilerliyoruz.özellikle uğur hoca tam bir efsane.
  • yeni üye olduğum online ders platformu. zamanı kısıtlı biri olarak yollarda geçireceğim süreyi göz önüne alarak online derslere yöneldim. bir süre kullandıktan sonra deneyimlerimi buraya editleyeceğim.
  • ablamın kullandığı bir online kpss dersleri veren bir kurs, hocalarının baya iyi olduğunu söylemişti.