şükela:  tümü | bugün
  • her konuyla alakalı yorum yapan cumhurbaşkanının ekşi sözlükle alakali bir çıkışı bir söylemi varmıdır diye merak ettiren. malum dizi sektörüne kadar ülkedeki her konuyla yakından alakadar olan duyarlı cumhurbaşkanımız sözlük ile alakali birkaç kelime de olsa etmiş olmalıdır diye düşündüm lakin herhangi bir bilgiye rastlayamadım.malumatı olan arkadaşlar varsa aydınlatsın lütfen bizleri.
  • (bkz: kimin o)
  • (bkz: twitte mi)
  • ben karpuz diyeyim, siz deyimi tamamlayın.
  • eksisozluk kullanicilari kucuk bir grup ondan oturu takmiyor, ulkenin buyuk ihtimalle %99'unun eksi sozlukte ne yazildigina iliskin en ufak bir fikri yok. kafa rahat yani
  • ekşi sözlüğü bilmemesi yüzündendir.

rte ciddi anlamda bu kadar muhalif yazıların yazıldığı ve inanılmaz bit kitle tarafından takip edilen böyle bir oluşumu bilse üstüne özellikle ailesi ve kendi başlığı altına yazılanları okumuş olsa ne sözlük kalır ne dürümcü.

büyük ihtimalle kanzuk hakkında soruşturma başlatılıp içeri tıkılır 15 temmuz gecesi akıncı üssüne sözde dürüm yemeğe gitmiş diye yandaş gazetelerinde haberler çıkartılırdı.
  • (bkz: kanzuk lobisi)
  • (bkz: cb nin ekşi sözlüğü siklememesi) denirse daha doğru olacak ifadedir.

siz dün ne boktunuz, bugün ne boksunuz da kale alınacaksınız? bir avuç eli sikinde ergensiniz, yaptığınız da sabah akşam sözcü diken sıçmıklarına eşşek eşşek yorum kasmak. cb sizi mi sikleyecek? bitch please :)

t: birilerinin kendini bi bok sanmasıdır.
  • ekşi sözlük her ne kadar türkiye'deki diğer sitelere kıyasla en kaliteli içeriğe sahip site olsağahahaha.

siktir derler adama.