şükela:  tümü | bugün
  • doğru yazılışı için (bkz: ceberut)
  • son entrysini 8 yıl önce girmiş, an itibariyle 5 entrysi mevcut ikinci nesil yazar.
  • (bkz: ceberut)
  • 2016'da vizyona girecek, öğrencilerimden birinin oyunda ve afişte yer aldığı film.
  • 4 mart 2016 da vizyona girecek olan post u mesai filmde ki insanların yaptığı çok iyi kalpli yönetmeni olan bir korku filmi. enteresan olacak...
  • 4 mart'da bizi ne kadar korkutabileceğini merak ettiğim boryapım'dan çıkan film.

fragman için
    https://www.youtube.com/watch?v=7smxkcol888
  • cinli perili korku filmleri içinde en kepaze iki filmden biridir, bir diğeri için

(bkz: tamaya ifrit)

oyunculuklar rezalet, yönetmenlik iğrenç, senaryo desen baştan kopuk, özel efekt desen akıllara ziyan. yapmayın etmeyin artık yeter. bari filmin adını türkçeye uygun yazsaydınız. tek r harfi ile ceberut.
  • ''ay bizim türkler korku filmi çekmiş, hemen dalgamı geçmeliyim'' insanı değilim fakat film ile ilgili söyleyeceğim tek şey şu:

ahahskdhfkahskdfgjkdsdfgh.

ekleme: ismini bile yanlış yazmışlar. ahsdıfvhsdfghdssıhıdfd yazık ya.

(bkz: ceberut)
  • tahminimce zengin bir iş adamının 12 yaşındaki torununu sevindirmek için yönetmesine izin verdiği film. "senin de filmin olsun kerata hehehe" mantığı. bir filmin(?) bu kadar kötü olmasının başka bir açıklaması olamaz çünkü.

ama niye ekşi'de daha fazla insan seyretmemiş ki bunu? yorumlara bakıp gülerdim.
  • 110 bin tl gişe yapmış. bu filme iyi bile. yani bu filmin zarar etmemesi bile başarı. yarısı cast için harcanmış olsa, az bi miktar da araba ve mekan kirasına verilmiş olsa, kar ettikleri belli bir miktar ile ispanya'ya giderek korku/gerilim nasıl çekilir hususunda yerinde bir eğitim alabilirler.

yani o evde saklanan korku karakteri mi şimdi? filmi başından izlememiş olsam ve biri bana o sahneyi gösterse, marvel filminden bir villian zannederdim.

neyse, filmde tek bir tane iyi oyuncu vardı. o da beyaz elbise giydirilen kızdı.