• tahminimce zengin bir iş adamının 12 yaşındaki torununu sevindirmek için yönetmesine izin verdiği film. "senin de filmin olsun kerata hehehe" mantığı. bir filmin(?) bu kadar kötü olmasının başka bir açıklaması olamaz çünkü.

ama niye ekşi'de daha fazla insan seyretmemiş ki bunu? yorumlara bakıp gülerdim.
  • (bkz: ceberut)
  • son entrysini 8 yıl önce girmiş, an itibariyle 5 entrysi mevcut ikinci nesil yazar.
  • 110 bin tl gişe yapmış. bu filme iyi bile. yani bu filmin zarar etmemesi bile başarı. yarısı cast için harcanmış olsa, az bi miktar da araba ve mekan kirasına verilmiş olsa, kar ettikleri belli bir miktar ile ispanya'ya giderek korku/gerilim nasıl çekilir hususunda yerinde bir eğitim alabilirler.

yani o evde saklanan korku karakteri mi şimdi? filmi başından izlememiş olsam ve biri bana o sahneyi gösterse, marvel filminden bir villian zannederdim.

neyse, filmde tek bir tane iyi oyuncu vardı. o da beyaz elbise giydirilen kızdı.
  • daha önce neden açtığım gibi kapadigimi hatirladigim film. giris sahnesinde ablanin o dansi nedir yaa? hele ki adamin ha bire "off harikasin yaa, hadi devam eett " nidalari falan avsfsgavagaghaha. bu kez dayanip izleyecegim ama. beyaz elbiseli abla şöyle bir dönüp kameraya bakip kollarini acmak suretiyle esas kizi agaca aaaa film sahnesiymis afsfsgagahahhaa. dayanicam, dayanicam ve bitiricem.
  • elimde telefon, tv'de fon sineması olarak izlediğim film.

korku desen korku değil bağırışlı çağırışlı, kötü makyajlı, saçma diyaloglu sadece zaman kaybı bir film.

hatta filmin ismi bile yanlış yazılmış. o derece uyduruk kaydırık bir yapım. ceberrut diye bir şey yok. ceberut olmasın o. (bkz: ceberut)
  • ''ay bizim türkler korku filmi çekmiş, hemen dalgamı geçmeliyim'' insanı değilim fakat film ile ilgili söyleyeceğim tek şey şu:

ahahskdhfkahskdfgjkdsdfgh.

ekleme: ismini bile yanlış yazmışlar. ahsdıfvhsdfghdssıhıdfd yazık ya.

(bkz: ceberut)
  • bu film için yaşanmış yazmışlar... böyle yaşanan gerçeklik mi olur ya... biz korku filmi çekmeyelim, bakın lütfen diyorum, rica ediyorum. eline kamera alan film çekiyor. olmamış, olması mümkün olmayan filmdir. ezgi güzel kızmış bu arada..
  • izlediğim tüm filmler arasında gelmiş geçmiş en kötü film.
  • 4 mart'da bizi ne kadar korkutabileceğini merak ettiğim boryapım'dan çıkan film.

fragman için
    https://www.youtube.com/watch?v=7smxkcol888
hesabın var mı? giriş yap