• saniyorum herkesin hayatinda en az bir kez ucmak isteyecegi bir havayolu sirketi bugunden sonra:

http://www.youtube.com/watch?v=lqh8e2kyiru
  • candır.
    dubai'den filipinlere 50 euro'ya götürür, nerden baksan 10 saatlik yol. 100 euro civarı da istanbul/dubai bacağını bulursan, toplamda git-gel istanbul-manila 150 euro olur.
  • uçuşu iptal edip üstüne iade isteyince %30'una çöken çakal firma. (ödemeleri 7 ay sonra yapıyorlar.)
  • dubai den manila aktarmalı bali gidişli , manila dubai dönüşlü uçuşumu 7 kez ertelemiş firmadır. sağolsun pegasusta dubai uçuşlarımı iptal etti. artık hedef nisan 2022.ertele ertele nereye kadar..
  • "the flight attendants and stewards association of the philippines" yani "filipinler ucus gorevlileri ve stewardlar dernegi" lady gaga esligindeki guvenlik gosterisini kinamis.. bi tek biz degilmisiz yani birileri orjinal is cikarinca hemen dernekle saldiran..

http://reut.rs/c49vjv

imsenin sallamadigi ve oldukca soguk gecen o duyurularin 5 dakikasini eglenceli hale getirdikleri icin bu havayolunu opucuklere boguyorum sahsen.. yerim ben onlari..
  • ismi cebu olmasina ragmen hub olarak manila'yi kullanan havayolu sirketi.

hatta manila havalimani 3. nolu terminalin sahibi (2 3 farketmez kafa iyi nasil olsa) olan adamla bu havayolunun sahibi ayni kisi.

(simdi soyle, filipinler'in manila (baskent) sehrindeki terminal binalari berlin havalimani gibi. bir baslamislar, bitmemis, terminal binalarinin bir kismini biri almis, oburunu oburu. kim neyi isletiyor belli degil.

berlin havalimani da oyle, 5 6 sene gecti hala suruncemede. bir arkadas vardi, alman, berlin havalimaninda bilmem ne sistemlerini onermis ve cok super sistem diye monte etmisler.

eee monte ettiniz ama havalimani acilmadi hala ? turk sirketine vereydiniz 2 yila acarlardi.)

neyse oyle iste.
  • "dusuk bilet ucreti, yuksek(harika) deger" anlayisi ile kurulmus dusuk maliyetli havayolu sirketi. genel olarak uzakdogu'da hizmet verir.

cebu pasific
  • kredi kartına geri ödeme gelmiş. meğer bunlardan da bilet almışım(250 tl diye ilgilenmedim)
    adamlar covid dolayısıyla geri ödemelerin geciktiğini, özür dilediklerini mail de attılar.

zaten daha önce de kullanmıştım. çok memnun kalmıştım.
    gözü kapalı kullancağım firmadır. hem ucuz hem kaliteli
hesabın var mı? giriş yap