• pek çok turistin onu fotoğraflamak için geldiği afrika'nın sembolü olan 13 yaşındaki aslandır, ne yazık ki öldürülmüş.
  • güzeller güzeli aslan(dı)!
    katleden pisliğin extra small penis syndrome sahibi olduğunu düşünüyorum.
    be orospu çocuğu, be aşağılık yaratık nasıl bir psikopatsın lan sen? umarım tabiat ana sana yaşattığın tüm acılar için güzel bir son hazırlamıştır.
  • "spor" icin, "zevk" icin oldurulen aslan. spor için yapılan avciligin seri katil olmaktan farkini goremiyorum.

"hayvan" degersiz oldugu icin cezasi da verilmiyor cok "degerli" insan irki tarafindan.

bir de katili cecil icin "bu kadar degerli oldugunu, sevildigini bilmiyordum" demis. zevk icin aslan olduruyorsun allah'in belasi! cecil oldugu icin haber degeri de yuksek oldu ama bu sayede avcilik "sporu" yasaklanir belki.

change.org'dan destekle, onu olduren katilin ceza almasini saglayabiliriz belki.

motörhead'in bir sarkisinda, lemmy agabeyim ne guzel soyluyor: we're worse than animals, we hunger for the kill.
  • öldüren pisliğin kadin tacizi vakası da olduğu güzelim ve türünün nadir örneği aslan
    kaynak
  • winning eleven'da master league yapıp default takımı seçtiğinizde gelen defens oyunculardan biri,sarı kafası ve iri vucüdüyla dikkat çeker.
  • malum dişçi ve yardım ecen avcıların avlanılmasının sakıncalı olmadığını düşünüyorum. ateşli silah kullanılmamalı, delici/kesici alet ile aslanın yaşadıklarını daha uzun süre hissedebilme fırsatı tanınmalı.

http://haber.sol.org.tr/…i-kefaletle-serbest-124515
  • diğer yazar arkadaşlarım kusura bakmasın fakat sözlükte en çok sevdiğim ve cana yakın bulduğum suser.

bu aralar zor bir dönemden geçiyor ve kanımca tam olarak miladı.

başarılarla dolu bir hayat kendisini bekliyor. benim ona inancım tam ve kendisi de beni mahçup etmeyecek kadar zeki bir insan.

alçak gönüllülüğünü, yaşına göre olgun tavırlarını yediğim biraz sabret!
    herşey dilediğin gibi olacak sonra seyret!

yolun daima açık olsun, tıkandığı yerde kar küreme aracı olarak daima yardımına koşacağımı biliyorsun :)

hayatının hakkını vermen dileğiyle, mutluluklar daima yanında olsun...

not: laos'ta başarılarını kutlamak için bekliyor olacağım ;)
  • cecil textbook of medicine

içeriği konusunda uzman doktorların uzlaşmaya vararak oluşturulan, 1927 de dr. russell cecil tarafından düzenenerek basılan modern ilk tıp ders kitabıdır
  • yeni bir sözlük yazarı
  • yeni bir yazar, hoşgelmiş. bir edebiyatçıya fizik anlatacak kadar sabırlı. sabrını ve iyi niyetini test etmemeleri ve sözlükte hep bu özellikleriyle kalması dileğiyle...
hesabın var mı? giriş yap