şükela:  tümü | bugün
 • ispanyol caz sanatçısı.

  ülkemizdeki tanınırlığı ise la casa de papel' in jenerik müziği my life is going on' u seslendirmesi sayesinde olmuştur.

  onur bayrakçeken ile yaptığı röportaj:

  http://episodedergi.com/…-krull-i-onur-bayrakceken/
 • my life is going on isimli sarkiyi soylerken hisseden kadin. su an ispanya'ya gidip gitmeme arasinda gidip gelirken kendisini dinlemekteyim. ya simdi hata yapiyorsam?
 • oldukça sempatik bir caz sanatçısı. çoğu insan gibi ben de my life is going on ile tanımıştım kendisini, iksv’de konser vereceğini duyunca dinlemek istedim ve repertuarının ne kadar geniş olduğunu görmüş oldum. çokkültürlü bir aileden geliyormuş, ailesinde ispanyollar, kübalılar, fransızlar ve almanlar vs varmış. *
  bu sebeple caz şarkılarını her dilde çok başarılı bir şekilde icra etti kendisi. konserden önce çat pat türkçe öğrenmiş, bu sayede oldukça sempati topladı, dünyaca ünlü bir sanatçı olmasına rağmen ne kadar da mütevazi olduğunu gösterdi.
 • allah var tipini mipini görmedim bu hatunun. fakat üç ses vardır derler (özellikle erkekler için sanırım) : para sesi, su sesi, karı sesi.

  ahanda bu hatunun sesi o üç sac ayağındaki sesten biri bana göre. eritiyorsun kız.

  la casa de papel'in bu kadar sevilmesinde payın da var. şarkının sözleri de anlamlı. tam bana göre. ispanyolmuşsun ama ben senin ingilizcene kurban olurum. o telaffuzları yaparken zihnimde canlandırdığım dilinin hareketlerini yerim kız senin. aşufte! seviyorum seni...
 • ingilizce aksani bir ispanyola gore cok cok iyi, sanirim bir polyglot bu hatun.