1802 entry daha
  • çok kötü ya gerçekten çok kötü.iyi bir şutör değil,temiz driblingi yok.2 senedir amerika’dasın be abi sayısız imkanın var şunları geliştirmek için ama hâlâ gram ilerleme yok.
  • tam bir overrated.
  • abd'ye karşı sahada eskilerden şemsettin baş olsa bu balondan daha çok işe yarardı.en azından reis dipten 2-3 üçlük sokardı
  • performansıyla değil de "lebron james cedi osman'a sarıldı, halini hatrını sordu" haberleriyle gündem olan bir oyuncudan da bu beklenirdi zaten. çok kötü bir oyuncu. boşver be kanka maç sonu lebron james'i bi görüntülü ararsın olur biter.
  • (bkz: yossi cohen)
  • ben bunu çok iyi basketbolcu sanıyordum ta ki bugünkü usa maçına kadar. izlemek gerekiyormuş, görmek duymak değil.
  • basketi eskidi. yeni versiyon yuklemiyor. benim i phone4 gibi
  • takımın lideri net bir şekilde ersan, cedi bunu kabul edip oyunun kendisine gelmesini beklemeli bu şekilde çok daha iyi oynayacaktır

edit: normal sürenin sonunda faul yaparak maçın amerika lehine uzamasını sağladı, uzatmanın sonunda serbest atışları kaçırarak maçı amerika’ya verdi
  • son saniye üçlüğüne niye foul yaparsın.
  • son topu yiyordu, ersan zorladı sayı oldu. abd'nin son atağını da 3 faulle savuşturdu. berbat oynuyor, berbat.
2028 entry daha
hesabın var mı? giriş yap