şükela:  tümü | bugün
2606 entry daha
  • şu an oynanan clippers maçında ilk yarıda 16 sayıya ulaşan basketbolcumuz. neredeyse her attığı üçlük giriyor. clippersın kopup gitmesini engelleyen sayılar hep cediden geldi. boyle devam ederse kariyer rekoru bile gelebilir.
  • (bkz: lockdown defender)

    geçen sene sokrates derginin youtube kanalında ligde en kolay savunduğum kişi kawhi leonard demişti. dün gece eşleştiği kawhi bu sezon kendi rekoru 43 sayı atmış. geçen sezon cediyle eşleşen kawhinin yaptıkları için : bakınız
  • yanlış hatırlamıyorsam cedi'nin söylediği şey ne yapacağını tahmin etmek anlamındaydı. mesela lebron çok daha farklı silahları olan bir oyuncu ve seni bir çok farklı şekilde yenebiliyor veya irving veya curry ama kawhi'ın çok tek düze bir oyun stili var.

    ligin en iyi savunmacılarının üzerinden 30'ar atıyor. bu tamamen kawhi gününde olup olmamasına bağlı. tek bir savunmacının onu durdurması çok zor belki giannis gibi hem ayak çabukluğu, hem güç hem de fade away'ini savunabilecek biri durdurabilir kawhi onun dışında klay, green ve bir ton kişi harika savunsa da fade away'ini düzenli olarak bozacak bir savunma yapılmadı yakın zamanda, fazla gözükmese de kawhi'da faulleri çok iyi satan bir oyuncu. çok yakın savunulup şutu bozulduğunda faul almayı çok iyi biliyor.
24 entry daha