• bir kaç gün önce maccabi tel aviv'e transfer olarak büyük olay yaratan önemli basketbolcu..zamanında la lakers, phoenix suns, dallas mavericks gibi bir çok önemli takımda forma giymişti..
    maccabi tel aviv euroleague finalini garantiledi gibi bu müthiş transferle..

ceballos şu anda 33 yaşında..
  • bir aralar mj ile slam dunk yarışmasına katılan adam.*
  • gozu kapali smac yaptiktan sonra gozunu kapadigi bandi incelemek isteyenlere vermemesi yuzunden $aibe altinda kalmi$ basketbolcu. dikkat ederseniz o smaci jeneriklerden cikmistir, kimse de pek konusmamak istememektedir o smacla ilgili.
  • bu sabaha kadar tanımadığım ve fakat rüyamda kavga dövüş tanışma fırsatı bulduğum, temin de basketbolcu olduğunu öğrendiğim şahıs. yannız ben rüyanın sonunda döve döve yatalak etmiştim, mevlam hayırlara vesile eylesin...
  • forma numarası 23 idi.
  • suns formasi altindayken kendisine copcu derlerdi, ekmegini tastan cikardigi ve attigi sayilarin cogunu hucum ribaundlarindan yada karambol pozisyonlardan buldugu icin. lakers'da arka arkaya iki sene en skorer isim olmus ve bunu magic- jabbar doneminden sonra basarabilen tek oyuncu olarak un yapmistir. kobe ve shaq ikilisi gelmeden lakers'in ana hucum silahiydi.
  • elimde nba smaç yarışmalarında yapılmış en kötü 5 smaçı gösteren bir video var. internetten çektim. bu adamın gözleri kapalı smacı 5. sırada yer alıyor bu videoda. smacı bastıktan sonra, gözleri kapalı olduğu halde önüne çıkan ilk şeyi (platform duvar gibi bir şey) görüp duraksıyor ve ona tutunuyor. ipliği pazara çıkmış durumda.
  • nba'in unutulan isimlerinden biridir.
hesabın var mı? giriş yap