• nobel'i mezara değil sezar'a götür aziz efendi başlığı altındaki engin ardıç taklidini çok başarılı bulduğum yazar. buralarda harcanma cegevera. beleşe troll olacağına gir 90.000 lira maaşla hiç kasmadan ona buna hönkür. easy money.
  • insanları yaftalamak ne kadar da kolay değil mi?

tanımadan, bilmeden ve elbette anlamaya bile çalışmadan troll de gitsin. nereden bileceksin ki benim türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde tarih lisansı yaptıktan sonra,yine tarih alanında en saygın üniversitelerden london school of history'de prof. stan laurel ve dr. oliver hardy gözetiminde master ve doktora yapmış olduğumu. zaten bilsen de önemi yok değil mi? rahmetli can yücel boşuna dememiş halkımızın %60'i bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi oluyor diye....yazık!
  • birkaç gün once ctrlaltdudak isimli yazarın rusya'yı birçok savaşta yendik yine yeneriz başlığındaki entry'siyle beraber yazdığı nobel'i mezara değil sezar'a götür aziz efendi başlıklı trolleme yazısıyla sözlükteki okurluk ve araştırmacılık oranının ne kadar düşük seviyede yüzümüze vurmuştur.

uçurulacak bir durumu yoktur; trolleme konusunda seviyeyi yükseltmiştir. saçma sapan başlıklardan ve yazılardan bin kat daha iyi bir işe imza atmıştır.
  • girdiği tarihi entry'ler ile sözlüğü güzel trolleyen yazar...

okurken gülüyorum ama ortalama zeka seviyesini düşününce yazdıklarını ciddiye alabilecek insanların varlığı da korkutuyor beni...
  • sozluge girdigi tarihi bilgiler tamamen ciddi, bilimsel arastirmalara dayanmaktadir. size bugune kadar ogretilmis resmi tarihe inanmaktan ne zaman vazgececeksiniz?
  • sözlüğün son zamanlardaki en bomba trolü.. arkadaş şu nedir allah aşkına *

"kulübümüz vatanı zapturap altına alanları memnun i azam etmek maksadı ile değil, millet-i osmaniye'nin mazhar ı takdirine ermek gayret-i emeliyle kurulmuştur"

dünden bugüne türk futbolu-cilt 4, sayfa 22, fotomaç yayınları, 2011

(bkz: avni aker'in fenerbahçeliler'e verdiği tarihi ayar)
  • yararlı bir troll yazar. bu adamın yazdıklarının gerçek olmadığını bilerek okursanız keyif bile veriyor.

hele alttaki kaynak kısmındaki resmiyete bayılıyorum.

dönem haberi yapıyorsa(osmanlı vs) dile falan da dikkat ediyor kerata.
  • kendisi troll falan değildir saçmalamayın. anlattığı şeyler deep web'in 13. katmanında zaten olan şeyler. berlin duvarının yıkılmaya yakın zamanlarına kurtarılan stasi belgelerinde resmi imzalarla geçer hatta. tarihi gerçekler ekşi sözlükte aydınlanıyor ve siz bu adama troll diyorsunuz.
  • eninde sonunda tayfur havutçu'nun istifa etmesini sağlayacak yazar. çabasını takdir ediyor, bu yolda kendisine başarılar diliyorum.

(bkz: 11 mayıs 2012 tayfur havutçu'nun istifası)
    (bkz: 13 mayıs 2012 tayfur havutçu'nun istifası)
    (bkz: 14 mayıs 2012 tayfur havutçu'nun istifası)
    (bkz: 15 mayıs 2012 tayfur havutçu'nun istifası)
  • sayesinde ekşi sözlükte mal sayısını aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz.

bir kişi mutlaka çıkıp aynştaynlık yapıyor, bütün favlar da onun üzerinde toplanıyor. genelde 90-100 civarında seyrediyor mal sayısı, ama ben daha fazla olduğundan eminim.
hesabın var mı? giriş yap