şükela:  tümü | bugün
  • kutup ayısının cehenneme tek yön bilet aldığına delalet açıklama.

(ara: bahtsız bedeviyi çölde)
    (bkz: volkan demirel)
  • nasıl bir metafor kullanmak istediler bilemiyorum ama anladığım kadarıyla fenerbahçeliler siki tuttu.
  • allahım sen dilersen olur, lütfen dondur ya rabbi.

(bkz: amin deyin gardaşlar)
  • cehenneme kadar yolunuz var.

aziz istifa
  • sırf günün birinde buraya "cehennem dondu zaar" yazabilmek umudu ile rezerv alıyorum.

o nasıl iddialı bir cümledir "aykut kocaman kimdir, orda kalacağını kim garanti ediyor, garanti eden de mi o zamana kadar orda kalacak" of fenerbahçe'm of
  • ne tarafa doğru üflüyoruz?
  • aziz yıldırımüzerine yatacağı bir önermedir.
  • açık sözlülükle size cehennemi yaşatıyoruz, yaşatmaya da devam edeceğiz demişler, vay amk.
  • allah hepinizin belasını versin. digiturk'ü iptal ettim maçların sadece özetlerine falan bakıyorum bazen ama insan yine de takımın düştüğü hale üzülüyor. şu yargıtay işi çözümlense de şunlardan kurtulsak.

şu açıklamadaki ezikliğe, mahalle ağzına, vizyonsuzluğa bak allah hepinizin belasını versin tekrardan.
  • bu sözün kulüp internet sitesinde yazılmasına müsade eden şahıs, yine aynı kişi için ben olduğum sürece bu kulüpten içeri giremez demişti. o yüzden çok da ciddiye almamak gerektiğini düşünüyorum. ama uzun zamandır bir takım resmi sitesinde bir teknik direktör hakkında bu kadar enteresan bir açıklamaya rastlanmamıştım, bunu da belirtmek gerek.