şükela:  tümü | bugün
 • yeni akitin açığa kavuşturduğu çok ama çok önemli bir sorunsal.

  "hükümete yakın dinci yeni akit gazetesi, “eşi cehennemlik olan, cennette kiminle nikahlanacak?” başlıklı haberiyle tepki çekti.

  yeni akit gazetesinin haberinde, “eşleri cehennemde olan mümin hanımlar, cennetlik mümin erkeklerle evlendirilecektir. mümin erkeklere ise huriler eş olarak verileceği gibi cehennemlik erkeklerin, cennetlik mümin eşleri de eş olarak verilecektir” ifadeleri yer aldı.

  haberde, hz. muhammed’in “allah sizden cennete dahil ettiği her adama yetmiş iki zevce verir” dediğinin rivayet edildiği öne sürülürken “müellifimizin rivayet ettiği hadîse göre yetmiş iki zevcenin ikisi hûrü'l-îyn'dendir. hür kelimesi havra'nın çoğuludur. havra gözünün beyaz kısmı bembeyaz ve siyah kısmı da sim-siyah olan kadın demektir. lyn aynâ'nın çoğuludur. aynagözü geniş olan kadın demektir. diğer yetmiş kadın da kocası küfür üzerinde ölen imânlı kadın-lardandır.bu tür kadınlar cehennem halkından cennet halkına miras kalan zevcelerdir” ifadelerine yer verildi."

  işte o haber:

  http://odatv.com/images/resimler/askakjsasd.jpg

  kaynak

  (bkz: dincilerin niye böyle olması)
 • akit'in, web sitelerini ziyaret eden ahlaksız dinci çomarların dikkatini çekip reklam gelirlerini arttırmak için ortaya sıçtığı bir sorudur.

  umarım 1000'lerce entry ile tartışılmaz sözlükte çünkü haberin zerre kadar gerçekliği yok. kadınlar cennette kime verilecekmiş. sanane ulan sanki dünyanı kurtardın da ahiretin pazarlığını yapıyorsun. bu gerizekalıların dine islama bakış açısı o kadar kıt ki, dinle imanla o kadar araları uzak ki, cennette bile kadınların mal olarak görülüp başkalarına verileceğini düşünüyorlar, zihniyetini siktiğimin çomarları.
 • sormanız bile kabahat. tabi ki siyasal islamcılara.
 • paylaşım yapılması dahi gereksiz bir haberimsi. lütfen bu denli hastalıklı düşünceleri duyurup arttırmayalım.
 • ''allahin sevmedigi yatis sekilleri'' adi altindaki haberin icerigine, yatas reklami alarak allahin adini ve dinimizi kullanarak para kazanmaminin nirvanasina ulasan bir wc kagidinin ortaya attigi baska sacmalik..
  habere tiklayinca kondom reklami cikabilir.
 • kısaca "hanımınızı da ateist yapın, sizinle cehenneme gelsin, yoksa cennette biz ...." demişler. hastalıklı islamcı kafanın tipik tezahürlerinden birisi.
 • fani dünya sapıklıkları abazalıkları bitti öbür dünyaya yönelmeye başladılar.
  zihniyete gel.
 • gitmiş de görmüş gibi yazmıyorlar mı...
  buna inanmıyorlar mı...
  hayranım size.

  şu şarkıyı eklemesem olmaz straight to hell