şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün ankara cermodern'de seyrettiğim oyun. piyanoda murat kodallı harika iş çıkarıyor, sahneye can veriyor. erhan yazıcığlu'nun dizi oyunculuğu her ne kadar eleştirilse de kendisi çok iyi bir tiyatro oyuncusu; bu oyunda da farklı rollere başarıyla büründü. volkan severcan'ı light erkekten başka rollerde izlemek çok keyifli. bir de melda gür hala çok güzel.

    fırsat bulursanız mutlaka gidin. güleceksiniz, düşüneceksiniz, hafiften üzülecek ve sorgulayacaksınız.
  • karşıyaka tiyatro festivalinde izlediğim güzel oyun. özellikle volkan severcan şu ne bok olduğu belli olmayan çocuklar duymasın isimli saçma diziden (diziciler kızmasın ilk yıllarını ayrı tutuyorum mutlaka bir döneme katkıları olmuştur) farklı olarak çok iyiydi.
  • caddebostan kültür merkezinde izlediğim kesinlikle seyredilmesi gereken bir oyun. gerçekten içime işlemiştir. hem güldürüp hem hüzünlendirmiştir. oyun sonunda mutlu olacağınızın garantisini verebilirim. sevgili bora severcan'a anton çehov'un bu eserlerini bu denli güzel derlemesinden , sevgili volkan severcan, melda gür, erhan yazıcıoğlu'na güzel oyunculuklarından ve sevgili murat kodallı'ya da sadece bu oyun için bestelediği harika oyun müzikleri için sonsuz teşekkürler.