şükela:  tümü | bugün
  • uc entrysini okudum, badi listeme aldim. selamlar.
  • uzun zamandır badi listemde olan yazardır. kendiliğinden girenlerden. iyi yazıyor, iyi haşlıyor.

devam.
  • en beğenilenlerini benim de beğendiğim yazar.
    (bkz: #31897914)
  • hak diye gittiği yol, bok yoluna çıkıyor. sevenleri ile birlikte boğulur inşallah.
  • enteresan bir şekilde badimdir. kemalist deyip geçmemek lazım, iyi yazar.
  • eski türkçede sığırın önde gideni, katıksız mal
  • suç isnat edenin ispatla mükellef olduğunu ve suçlamayı yapan kişinin güvenilir olmaması ile suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışanı aynı kefeye koyan moron. dodo kuşu zekasına sahip katıksız mal
  • suç isnat eden örgütün her ne hikmetse bütün soruşturmayı örgüt medyasına sızdırırken ve o medyada henüz ortada kanıt yokken suçlu olduğuna dair topyekün saldırıya geçmişken savcının görevine devam etmesini normal görecek kadar sığır. iddiayı yanıtlamayı herhalde kendi elleriyle hükmü verdiğini baştan belli eden celladına boynunu uzatmak olarak algılıyor. eh tabi katıksız mal olunca olacak o kadar.

edit: savcı olarak kimi istersin diye sormuş sığırcık yavrusu. be katıksız mal senin iddian o zaman savcıların ya hükümet memuru veya cemaat memuru olduğunu iddia etmek. o kadar savcının içinde soruşturmayı cemaatçilere sızdırmayacak hükümet yanlısı olmayan savcı yok mu? eh zaten o zaman senin iddian ne boka yaradı?
  • beni erdoğan zanneden ibiş. soruşturma bilgilerinin dışarı sızması ayıp değil soruşturmayı yürütenin güvenilirliğini zedeler bunu bile anlayamayacak kadar katıksız mal

edit:okuduğunu anlamaktan aciz ala mal, soruşturmadan kaçan mı var ? güvenilirliği zedelenen savcı değişti. eh onun cemaatin savcısı olduğuna, nal gibi dosyaları sızdırdığı belli iken, taraflı olduğuna inanmıyorsun da bu yeni savcının hükümetin savcısı olduğuna neye dayanarak inandın? tabi malda neden-sonuç ilişkisi kurma yetisi olmaz.
  • tarafsız savcının 3 gün sonra şırnağa sürüleceğini öngörerek davaya bakan savcının taraf olduğunu veya olması gerektiğini savunan mal.

bu arada mal olmasan savcının hükümete uymadığı için değil davayı cemaat basınına servis yaptığı hatta baskını cemaat medyası ile birlikte yaptığı için tarafsız olmadığını söylediğimizi anlardı. nerede bunu anlayabilecek beyne sahip katıksız mal?

edit: ben yarrak kafalıysam sen de amcık ağızlısın. ilgileniyorsan bi mesajına bakar.