şükela:  tümü | bugün
 • kültür orkidesi komik ekşi sözlük yazarı. çekinmeden yazsın.
 • emmanuel emenike ile alakalı abuk övgü entrylerini bir bir silmiş olan eleman. odundan dönme sıfır iq adamları ölünceye kadar savunun, sonra adam sıçıp batırınca entryleri silin. uydurdukları eskaza tutunca da ben futboldan anlıyorum diye geçinin. güzel işmiş valla.

  fanatizmden cahillikten nefret ettiğim kadar nefret ediyorum.

  edit: (bkz: #78189541)
  anında koşa koşa ağlamış. başka bir şey de beklemiyordum zaten, henüz "nasıl üzüldüm bir bilsen" tribini yedirebileceğini düşündüğü yaşlarda. lise falan filan demiş, ben liseyi bitirdiğimde beşiktaş liverpool'dan 8 yemekle meşguldu. neyse, delikanlıysa teker teker sildiği emenike entrylerini geri koyar, biz de karnımızı tuta tuta güleriz. hadi bakalım.

  edit2: (bkz: #78267768)
  nasıl da ayak yapıyor, kallavi sövmeye gelmişmiş de yok efendim başkalarını görmüş, bilmem nolmuş. entry silinince delikanlı ayakları yapmak nasıl bir psikolojinin ürünü yahu ahahahahaha. senin için de hayatın anlamı emmanuel emenike'nin performanslarıydı ama yeterli gelmedi sanırım. engelle - geç yazanların %90'ı o yazarı engellemiyor. "nasıl üzüldüm bir bilsen" tribi tutmayınca daha da low triplere girmişsin, takdir ettim.
 • (bkz: #69469899)

  ben bunu nasıl kaçırmışım ahahaha, emenike için 30 entry girip hepsini silmekten daha betermiş bu. benim çekinik, pasif filim cidden morarmalara doyamıyor yahu.

  (bkz: 17 ağustos 2017 vardar fenerbahçe maçı)
  (bkz: 24 ağustos 2017 fenerbahçe vardar maçı)

  sen ortamlarda ne diyorsun yavru fil? senin fil popişinde bez varken izleyebileceğin bir bok yoktu da, ondan soruyorum. ***

  aziz yıldırım koca bir neslin psikolojisini bozdu diyorum, anlatamıyorum.
 • hayatının anlamı birilerinin nik altına deli saçması entryler girmek olan adam. şu ikisi nedir ya?

  (bkz: #78189541)
  (bkz: #78267768)

  cidden deli saçması. ara ara silip tekrar entry giriyor dediği şey de muhtemelen yazarın eski hesabıyla yazdığı entryleri geri koyması. öyle olmalı çünkü yazar bende 1.5 senedir badi olarak ekli. aynı entryleri silip tekrar girdiğini 1 kere bile görmedim. milletçe bir konuda yanıldığımız zaman çirkefleşmek yerine tamam demeyi ne zaman öğreneceğiz acaba? adama haklısın de geç işte, neyi kanıtlıyorsun? sana sataşılan konuya dair tek kelime edemeden ad hominem'e girmek haricinde yapabildiğin bir şey yok, onu da görüyoruz. kelimesi kelimesine aynı entryleri girmekteki amaç nedir? karalamak mı? emin ol, aklı olan neyin ne olduğunu çok iyi görüyor. bir şeylerin seni kıvrandırdığı çok belli, kıvranmıyorum demekle olmuyor.