şükela:  tümü | bugün
  • kültür orkidesi komik ekşi sözlük yazarı. çekinmeden yazsın.
  • emmanuel emenike ile alakalı abuk övgü entrylerini bir bir silmiş olan eleman. odundan dönme sıfır iq adamları ölünceye kadar savunun, sonra adam sıçıp batırınca entryleri silin. uydurdukları eskaza tutunca da ben futboldan anlıyorum diye geçinin. güzel işmiş valla.

fanatizmden cahillikten nefret ettiğim kadar nefret ediyorum.

edit: (bkz: #78189541)
    anında koşa koşa ağlamış. başka bir şey de beklemiyordum zaten, henüz "nasıl üzüldüm bir bilsen" tribini yedirebileceğini düşündüğü yaşlarda. lise falan filan demiş, ben liseyi bitirdiğimde beşiktaş liverpool'dan 8 yemekle meşguldu. neyse, delikanlıysa teker teker sildiği emenike entrylerini geri koyar, biz de karnımızı tuta tuta güleriz. hadi bakalım.

edit2: (bkz: #78267768)
    nasıl da ayak yapıyor, kallavi sövmeye gelmişmiş de yok efendim başkalarını görmüş, bilmem nolmuş. entry silinince delikanlı ayakları yapmak nasıl bir psikolojinin ürünü yahu ahahahahaha. senin için de hayatın anlamı emmanuel emenike'nin performanslarıydı ama yeterli gelmedi sanırım. engelle - geç yazanların %90'ı o yazarı engellemiyor. "nasıl üzüldüm bir bilsen" tribi tutmayınca daha da low triplere girmişsin, takdir ettim.
  • (bkz: #69469899)

ben bunu nasıl kaçırmışım ahahaha, emenike için 30 entry girip hepsini silmekten daha betermiş bu. benim çekinik, pasif filim cidden morarmalara doyamıyor yahu.

(bkz: 17 ağustos 2017 vardar fenerbahçe maçı)
    (bkz: 24 ağustos 2017 fenerbahçe vardar maçı)

sen ortamlarda ne diyorsun yavru fil? senin fil popişinde bez varken izleyebileceğin bir bok yoktu da, ondan soruyorum. ***

aziz yıldırım koca bir neslin psikolojisini bozdu diyorum, anlatamıyorum.
  • hayatının anlamı birilerinin nik altına deli saçması entryler girmek olan adam. şu ikisi nedir ya?

(bkz: #78189541)
    (bkz: #78267768)

cidden deli saçması. ara ara silip tekrar entry giriyor dediği şey de muhtemelen yazarın eski hesabıyla yazdığı entryleri geri koyması. öyle olmalı çünkü yazar bende 1.5 senedir badi olarak ekli. aynı entryleri silip tekrar girdiğini 1 kere bile görmedim. milletçe bir konuda yanıldığımız zaman çirkefleşmek yerine tamam demeyi ne zaman öğreneceğiz acaba? adama haklısın de geç işte, neyi kanıtlıyorsun? sana sataşılan konuya dair tek kelime edemeden ad hominem'e girmek haricinde yapabildiğin bir şey yok, onu da görüyoruz. kelimesi kelimesine aynı entryleri girmekteki amaç nedir? karalamak mı? emin ol, aklı olan neyin ne olduğunu çok iyi görüyor. bir şeylerin seni kıvrandırdığı çok belli, kıvranmıyorum demekle olmuyor.
  • başlığımda favorileyecek entry arıyor sabah sabah, galatasaraylı malların entrylerini sırf bana laf soktuğu için favorileyen bu fanatik fenerli eleman "ah ne üzüldüm bir bilsen." diye bana ayak yapmasın sonra. için içini yiyor ahah vallahi süper, elin fenerlisini başlığımda nöbet tutturma zevki çok iyiymiş.

üzülmüş fil :'(
  • (bkz: #80728761)

adamın suratı köseleden hallice galiba. her lafına ayrı ayar alıp, bir daha cevap verip tekrar ayar almasını yüzsüzlükten başka bir şeye yoramayacağım. önce hangi sitede yazdığını öğren, korkak gibi entrylerini silmeyecek kadar olgunlaş, ondan sonra insanlara entryleri hakkında hesap sorarsın. bu kadar zavallı olmaya, kendini yok yere ezdirmeye hiç gerek yok.

arkadaş kendini kaybettiği için ona konunun ne olduğunu hatırlatmakta fayda var. alıntı yapalım, belki kendine gelir.

"emmanuel emenike ile alakalı abuk övgü entrylerini bir bir silmiş olan eleman. odundan dönme sıfır iq adamları ölünceye kadar savunun, sonra adam sıçıp batırınca entryleri silin. uydurdukları eskaza tutunca da ben futboldan anlıyorum diye geçinin. güzel işmiş valla."

bunun için mi bu kadar ağlıyorsun arkadaş ya? ne demiş ki, yaptığın neyse onu yazmış. entry silen sensin, siler bak bu diye screenshot alan da sensin. aa pardon, bu konuyla ilgili bir laf vardı sahi.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

bu kadar sığ bir karakterin kendini hala haklı sanıyor olması çok komik değil mi?
  • bu adama laf maf anlatmaya çalışmayın. ben şu entryleri gördükten sonra bırak yazarı sözlükten bile umudumu kestim.

(bkz: #80712545)
    (bkz: #80728761)

bu nasıl bir palyaçoluktur, şebekliktir? arkadaşım senin yaşın kaç, sinirden klavyeni yediğinin farkındayız ama bu kadar saçmalamak için gerçekten sorunlu olmak lazım. bir insan haksız olduğu konuda bir insana durmadan iftira atar mı? kendini kaybettiğini fark et artık, şu entry'e bakar mısın?

(bkz: #80745464)

sen daha sözlük hesabını açmadan yıllar evvel burada yazarlık yapan insana ettiği lafa bak. yaşın 25'ten fazlaysa bu saatten sonra o ağaç kolay kolay eğilmez. bu kafa yapısıyla çevrendeki insanlar sana nasıl katlanıyor acaba? öyle yalandan trajedi :( yazarak olmuyor, asıl trajediyi günlerdir senin üzerinden takip ediyoruz. öyle bir insansın ki, adamı adamın kelimeleriyle eleştirmeye kalktıktan sonra yaptığın yüzüne vurulunca şizofrenik bir moderatör badileri var hikayesine giriyorsun. tam akepe kafası. bu yazarı tanıyan biri varsa mesaj kutumu yeşillendirsin. sokakta görsem yüzüne bakmayacağım tipin teki için şuraya 2 entry yazmışsam, bileyim.
  • sözlükte böyle adamlardan pek fazla var. bir şey söylüyor, deli gibi savunuyor ve birkaç gün sonra bir bakıyorsun "xxx numaralı bir entry yok. hiç olmadı ki..." yazısı karşına geliyor.

engin futbol bilgisini sığdırmaya ise hdd'ler, ssd'ler yetmez. öylesine bilgi yüklü, aydınlatıcı şeyler yazıyor ki... ama sezon bitince içim kan ağlıyor çünkü o muhteşem entry'ler kayboluyor.

aslında bu sınırsız yeteneği derin futbol programında kullanabilir . r.o.k . yerine bu fil çalışabilir; onun görevini layıkıyla yerine getireceğine eminim. en az rok kadar karakterli, sözünün arkasında duran bir insan olduğuna eminim bu fil'in.

kendisine tepki verenleri ise yan hesap diye suçlamış. lütfen beni de yan hesap diye düşünme sevgili fil. sadece senin muhteşem entrylerini okumak ve sağlam karakterinden, sözünün eri oluşundan bahsetmek için bu sözlüğe üye oldum.