şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pençesine düştüğüm bağımlılık. her şeyi bırakıp sadece çekirdek yemeyi düşünerek saatlerce çıtır çıtır çekirdek tüketiyorum, diğer bi deyişle çitliyorum. bir de bol tuzlu sevdiğimden dudak filan kalmadı artık günlerdir.

nasıl kurtulsam bilemiyorum.
    (bkz: işte bunlar hep stres)
  • bagimlisi olmanin, baskalarina bulastirmak kadar kolay oldugu feci aliskanlik. 33 yasinda, ben kendisine bir torba cekirdek getirene kadar hic denememis bir ingiliz'den bu: "ı have been eating sunflower seeds all day, thanks to you..."
  • son dönemler de keşfettiğim ve kimi ani açlık ataklarımı lumine eden, bloklayan , engelleyen, absorbe eden müthiş gıda maddesi. çitledikçe yağlarımın eridiğini hissettiren eğlencelik. ve ayrıca 107 kğ 'dan 99 kğ'ma inmemi sağlayan cisim.
    bunların tuzlu ve tuzsuz formları olsada, tuzsuz olanı favorimdir.
  • bende olandir. kücükken babam bir fabrikadan mi ne 2 cuval cekirdek getirmisti. o gün bugündür yiyorum. dis doktoruna gittim adam bana "sen cok cekirdek yiyorsun galiba" dedi. sasirdim nereden anladi diye. sonra aynadan dikkatli bakinca kesici dislerimden birinin ortasinda girinti olusmus cekirdek yemekten. artik daha rahat yiyebiliyorum.
  • fakir eroini değil cem yılmaz bile yiyor ama tabi ki onun ki altın kaplama.
  • beni ideoloji karmaşasına sokan yiyecek.yerken bi yandan fakirliğime yanıyorum bi yandan da en büyük boy aldığım için zengin sanıyorum kendimi.
  • ispatlı bağımlılık:

http://resimag.com/p1/f986bb22ed.jpeg