şükela:  tümü | bugün
  • bugün arkadaşımın paylaşımı ile izlediğim ve içimi son derece ürperten video oldu. o toplu mezarlar coronadan ölenler için açıldıysa her şeyin farkındasınız ama millete alıştıra alıştıra söylüyorsunuz demektir.

link
  • vahim bir iddiadır.
  • ne iddiası yav. açık açık konuşuyorlar işte.
  • aldığınız önlemlere sokayım.
  • virüslü tıbbi malzemeleri ortaya bırakıp gitmek nedir ya
  • ne bekliyosunuz anlamiyorum yahu. avrupada binlerce ölü varken türkiyede kimse ölmeyecek miydi? bu eksici ilik gotlu boomerlar temizlense de biraz gercekleri konussak artik
  • 80.000 nüfuslu edirne’nin keşan ilçesine 5000 metrekarelik corona mezarlığı hazırlandığını söyledi belediye başkanı, 18 milyonluk istanbul içinde olsun bir şeyler.
  • çekmeköy çavuşbaşı istanbul için kritik bir nokta. imar ve betonlaşmanın önüne çekilen bu set bir nebze olsun sevindirici. ölenlere allah'tan rahmet diliyorum.
  • sanki mafya işi cinayet gibi. cesetleri ormana gömmek nedir arkadaş.
  • iddia edilen bölge görece şehrin dışındadır. muhtarlar şehrin dışında yapılsın demişler ama yaşadıkları yer zaten şehrin ortası değil. saydıkları mahallelerin nufusları toplamı 10 bin i geçmez. haritada işaretli olan bölgede yapılmış sanıyorum. takdir edersiniz ki zincirlikuyu yada karacaahmet e gömülmeyecekti bu insanlar. bölge muhtarlarının işgüzarlığından başka bir şey değildir.

https://hizliresim.com/lcqnbs