şükela:  tümü | bugün soru sor
 • derste farklı tavırlarıyla biz 1. sınıf öğrencilerini kendinden geçirmektedir.
  bilgisayar donanımı sınavında kağıdın en altına "doğruya en yakın şıkkı işaretleyiniz" notunu yazarak bizi yarmıştır yine , yeniden...
 • her geçen yıl hayatımıza farklı renkler katan celal hoca bu yılda evden katılacağımız programlama sınavından önce bizi şu ibaareyle koparmıştır yine yeniden..

  "bazı soruların tek bir doğru yanıtı vardır. bazı soruların birden fazla doğru yanıtı olabilir. eğer bir soruda birden fazla yanıt isteniyorsa o soruda birden fazla işaretleme yapabilirsiniz fakat tek bir doğru yanıtı olan sorularda siz isterseniz dahi birden fazla yanıt işaretleyemezsiniz. "

  bu ne lan!
 • öğrenci bilgi sistemini kadir erkan danışmanlığında yüksek lisans tezi olarak yazmıştır yanılmıyorsam. şu anda da elektronik ve bilgisayar eğitimi bölümünün bölüm başkan yardımcısıdır, bilgisayar sistemleri eğitimi abd'nın başkanıdır. samimi ve sıcak bir insandır.
 • kısa zamanda birden fazla dersini alma fırsatını bulduğum ve aslında bu dersleri alabileceğim en iyi hoca olduğu kanaatine vardığım doçent.
  dersinden geçmeniz ve aslında derste anlattıklarını öğrenmeniz için derste onu pür dikkat dinlemeniz not almanız yeterli aslında. neyi öğrenmeniz gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor kendisi.
 • kocaeli üniversitesi, teknik eğitim fakültesi öğretim görevlisidir. fakültenin en erken doçent olan hocalarının arasında yer alır. teknik eğitim fakültesi hocalarından kadir erkan ile üniversitenin bilgi işleminde bir süre görev yaptıktan sonra bu görevi bırakmıştır. bu görev süresinde üniversitenin öğrenci bilgi sistemini yazmıştır.

  sınavlarını ezbercilikten uzak tamamen bilgiye dayalı yapar. iyi bir akademisyen olmasının yanında iyi de bir öğretmendir. sınavlarında geçen sayısı her zaman kalan sayısı ile başabaş gider.

  kocaeli üniversitesi bilgisayar öğretmenliği mezunudur.
 • örnek alınması gereken işini seven özgürlüğü seven insanlardandır. o artık bir prof.
 • elinden çayı eksik olmayan adam gibi adam.
 • sabah 9.00 sınavından erken çıkan öğrencisine gülerek:"kusura bakmayın sizi de sabah sabah uyandırdık" demesiyle sınıfı yarmış , süper karakterde öğrenci dostu, müthiş bilgili öğretim üyesi. ayrıca yakın zamanda profesor olmuştur.