• anlamıyorum arkadaş, şahan'ın filmlerini herkes seviyesiz buluyor, ama bi ton izleyeni var. her filmi olay oluyor. bu da olay olacak bak diyorum. e sen izlemiyorsun, o izlemiyor, bu izlemiyor da kim izliyor yahu? yalancı bir sürü iki yüzlü ile beraber yaşıyoruz.

aynı şey akp için de geçerli, o oy vermiyor, bu oy vermiyor ya kim veriyor lan? gizli aşıklar sizi.
  • recep ivedik'le karşılaştırırsan bu film ben hur falan olur.
    eğlenceli görünüyor ancak fragmandan yargılamak da olmaz. çıksın, youtube'dan izleriz.
  • hala osuruk da osuruk diyen insanların eleştirdiği film.

bakın komedi ustası craig ferguson ne diyor;

"8 aylık ve 9 yaşındaki oğlumla beraber oturuyoruz. 9 yaşındaki osurdu, ben ve 8 aylık oğlum güldük. demek ki osuruk komik ve genetik olarak gülünüyor buna".
  • fragmanından yola çıkarsak; aslında oyunculuk ve mizah bakımından kuvvetli bir insan olan şahan gökbakar'ın neden hala fiziksel muzipliğe ve kaka yapmaya dayalı bir güldürme yolu izlediğini merak ettiren film.
  • fragmanıyla şahan gökbakar'ın recep ivedik serisinde tutan muhabbetler şeklinde bir liste yapıp senaryoyu öyle yazdığını düşündüren film. şahan'ın eski fanlarından biri olarak bu konuda fragman beklentimi karşılayamasa da filmin güldüreceği aşikardır. ayrıca bırakın da bu ülkede bir komedyen ben sizin ailenizin çocuğuyum ayaklarına yatmasın. bu açıdan şahan'ın sert ve kaba mizah anlayışını destekliyorum. yaş sınırı artmasın abi diyerek küfür etmeye korkan adamlardan bıktık ama biraz daha özene bezene, incelikli işler beklemekte hakkımız sanırım. togan gökbakar şu televizyon rejisi kafasından çıksa iyi olur mesela. fragmandan gördüklerim bu kadar. bakalım nasıl bir film olacak.
  • şahan gökbakar'ı tv için programlar yaptığı günlerde aşırı severdim. çok komik gelirdi yaptığı tiplemeler. ama kısa olunca tabi.
    recep ivedik işine girdi, ısrar ettikçe etti. bana göre battı, kendine göre çıktı, para kazandı bilemem.
    bu filme önyargılı yaklaşacağım. bilmiyorum belki çok güzel olacak. bi siki beğenmeyen sözlük yazarlarından değilim. gidip filmi izleyeceğim. ondan sonra yorumuzuzu yaparız.
  • ben fragmanda recep ivedik goremedim, goren nasil gormus onu da cozemedim.

haa bu arada... sahan olm ne oldu rock band ? hala cikican karsima ?
  • elitist yapımdan ödün vererek fragmanına güldüğümü itiraf ediyorum. komik mk gülmeyek mi.
  • mayis sonlarinda patlamis olan oglum bak git vidyosunu "dur millet cok sevdi bunu, hala guluyolar da lan, hemen koymaliyim." diyerek ne ara filmine, cok pardon varsa senaryosuna ekleyip de, cekimini yapti, ustune ekime de bu muhtesem filmin fragmanini yetistirdi, ben bunu anlayamadim.

elinde sony kamerasi yoldan cevirdigi birine "gel la gel, 'oglum bak git' diyeceksin surda." demis gibi gorunuyor. bu seyin sadece 3 ayda hazirlandigi nasil da belli... 3 milyon getirecegi su goturmez gercek ama, mustehak.

film demeye dilim bile varmiyor, rezillik.
  • fragmanında the green mile'a selam eden film.
hesabın var mı? giriş yap