şükela:  tümü | bugün
 • kemal kılıçdaroğlu'nun talimatıyla kardeşi celal kılıçdaroğlu'nu partiden ihraç ettirmesi.

  elinde erdoğan posteriyle avanak avanak yollara düşen bir kekonun atatürk'ün kurduğu bir partide olmasının çok anlamı yoktu. celal kılıçdaroğlu, diğer yüzde 50'nin içerisinde olmayı tercih etti. cerahat temizlendi.

  edit: ihraç haberini duyunca istifa etmiş.
 • "daha bi kardeşine bile hakim olamayan adam, koca partiye nasıl mukayet olacak, ezkaza iktidar olsa ülkeye nasıl mukayet olacak." işte bizim millet bu olaya böyle bakar. hiç öyle "ne güzel ailede herkes özgürce davranıyor" falan diyerek demokratik bilinç tribi yapmasınlar, büyük rezalettir. bu loser artık istifa edip gitmelidir.

  bu arada şöyle bir kampanya var, adana'daki kazazedelere giyecek yardımı nda bulunmak isteyenler için.
 • ''daha bi kardeşine bile hakim olamayan adam, koca partiye nasıl mukayet olacak'' diyenleri görmemize sebebiyet veren durum.

  iyi olmuş.

  10 küsür yıldır ülkeyi yöneten kişiler kaç kere başbakan değiştirdi, kaç can yoldaşını yarı yolda bıraktı, en basit örneği kaç kere ''kandırıldık'' dediler...

  bunun partiyi yönetme ile alakası yoktur.

  bazıları sırtından bıçaklanır; k. kılıçdar gibi.
  bazıları da sırtından bıçaklar; r.t. erdoğan gibi.
 • eleştirecek chp'lilere sorum şu; bu haberi isveç'de olmuş diye okusanız gelip buraya adamlardaki demokrasiye öykünür müydünüz?

  chp'de partiye kim zarar verse aynı şey başına gelebilir. böyle bu.
 • kendisi takip işleri belediyelere adam sokma çabaları gibi nahoş şeylerle uğraşmaktadır. karşılık göremez, he denir geçilir, bir olur iki olur ondan sonra bu hamle ile bardağı taşırır.

  kusura bakma kemal bu kadar olaylar rezilliğe dönüşmeden önce adım atmayı öğrenemiyorsun bir türlü...
 • geç bile kalınmıştır. genel başkan kardeşinden yeterince imkan, fayda, rant elde edemeyince göt yalayıcılığına bürünmüş hamam böceğine ihtiyaç yoktu zaten.

  gitsin şimdi malum şahıs sarar sarmalar.
 • alevi olduğu icin, tayyip erdogan tarafindan meydanlarda yuhalatilan kemal kilicdaroglu ' nun, alevi kardeşinin, omurgasiz davranmasının sonucudur. dogru bir karardır.
 • bir parti tavrı olarak doğru olduğunu düşünüyorum.

  o değil de, hurriyet haber büyük fırsatı kaçırmış. "chp'de şok! kılıçdaroğlu partiden ihraç edildi" manşeti atmamışlar nedense.