3779 entry daha
  • netflixe kaç para verdi acaba reklamını yapmaları için? dayı sen jeoloji uzmanı değil misin ne işin var fatih sultan mehmet'le. hüüüüuuuuuc vols. dhshhs
  • canım kardeşim, celal hoca’nın reklama ihtiyacı hiç yok. türk halkı hocayı fatih altaylı’nın dostluğu sayesinde tanıdı. çünkü bu ülkede bilim okunmaz. kişisel gelişim kitabı denen kağıt antidepresanlar pirim yapar bizde. o yüzden bilim adamı tanınmaz. insanlar dünya görüşlerine göre sınıflandırılır bizde. o yüzden ateist olan celal hocayı ekranlarda basında göremezsiniz. altaylı olmasaydı göremeyecektiniz de. yurt dışında yaşı otuzu aşan herkez celal şengörü bilir. bilime talep vardır çünkü. senin gibi müptezeller tek bir sosyal medya hesabı olmayan adamı parayla reklam yapmakla suçlar böyle.
    adamın kütüphanesinde bulunan kitapların sadece isimlerini ve yazarlarının adını yazmaya ömrün yetmez senin.
  • sen çık canlı yayında dışkı yemekten bahset.. müritlerin de peşinden koşsun..

naci görür gibi değerli hocaları takip ederiz biz.
  • almanya’nın savaşa geç başlamasıyla ilgili açıklamasına üstteki yazar tarafından “kafaya atom bombasını yerdi.” diye eleştiri getirilen jeolog. aynen abd avrupanın tam ortasına, avrupayı kurtarmak için atom bombası atardı değerli analist.

edit: üstteki yazar hala avrupaya atom bombası atılabileceğini savunuyor, beni vasıfsızlıkla suçluyor, kendisi tamamen farazi şeylerle alakalı konuşarak beni tarihi bilmemekle (?) suçluyor. hayret ettim amk. ne desem bilemedim.
  • burada muhammed hakkında konuşurken "hiçbir tarihi karakteri aşağılayan adam akıllı olamaz" derken burada tarihi karakter olan kanuni ile ilgili "kanuni sultan süleyman gibi bir salak" ifadesini kullanan süper jeolog.
  • prof dr sherman klump.
  • kendisinin, fuat sezgin'in bilim tarihi alanında öğrencisi olduğunu bilmeyenlerin, hakkında "tarihle ne alakası var yeaa" diyerek gevşek gevşek konuştuğu büyük bilim adamıdır.
  • uluslararası bilim merkezi netflix tarafından yarı belgesel dizide celal sengor kullanmasını kınıyorum. allahtan yandaki dizide şeker hastalarına ilaç olmak için işinin ehli onlarca bilimadami çalışıyor.

böyle şarlatanlara yer vererek bizi üzsen de, göbeklitepe konulu dizide prof. dr. beren saat tercihiyle yine kalpleri kazandın. dünyadaki bilimin yegane umudu netflix, ölene kadar senciyiz.
  • hayattaki en buyuk başarısı burada sacmalamak olan kisilerin kendisini beğenmediği bilim adamidir. ulan siz de abd de rusya da bilimler akademisi uyesi olun sonra gelin burada celal sengor u begenmeyin sigirlar. yok bok yemeyi anlatmis bilmem ne. a gerzekler burada adamin demek istedigi bok yiyin degil! bunu anlayamayacak kadar sigir olmayin ya. adam merak! diyor merak!!. seni diger hayvandan ayiran en buyuk ozelligin yani! meraktan adam bok bile yemeli diyor. avrupa li merak ederek su an elindeki telefonu, aksama kadar basinda oturdugun bilgisayari icat etti diyor.
  • celal hoca’nın da eleştirildiğini gördüm ya. güldüm :d sosyal medya cidden büyük lüks hadsizler için,
4060 entry daha
hesabın var mı? giriş yap