şükela:  tümü | bugün
  • https://youtu.be/-nfu46sl5km 14:30 itibariyle celal şengör bombasi en cahil türkler müslüman olan türklerdir diyor
  • (bkz: işte o ünlünün son hali)

hangi gazetenin manşeti olduğunu merak ettiğim başlık.
  • celal şengör'den bomba açıklama: yanılmışım tanrı varmış.
  • bomba açıklamaların hepsi zırvadır.
  • bomba açıklama değil, zaten bilinendir.
  • bomba falan değil aleni bir bilgiyi tekrarlamıştır. günümüzde yapılacak istatistiki bir çalışma ile çok rahat kanıtlanacak bir tezdir.
  • celal şengör'ün yine verisiz zırvalaması. türkiye'de müslümanlarla ateistlerin zeka seviyesi ölçülmüş mü? ölçeceksin "işte elimdeki veriler bunlar" diyeceksin kapatacaksın konuyu. sıradan bir ateistin "ben zekiyim ya, bu insanlar tanrıya nasıl inanıyor ya, ben süper zekayım yea" gibi aptalca düşünceleri adının ön ekinde prof olan bir şahısla aynı. ülkenin profu da yobaz arkadaş, bu ülkeden gerçekten ümidinizi kesin. zaten "big bang'e inanmıyorum" diyen bir yobazın da açıklamalarını dikkate almak ayrı bir yobazlık.
  • celal şengör'ün gerçekleri itiraf etmesidir. kimse kusura bakmasın.

hiç öyle zeka testi, genel kültür testi falan yapmaya lüzum yok. memleketin hali, gazete haberleri, tv programları her şeyi izah ediyor da artıyor bile.

daha fazla kanıt isteyen müge anlı'nın programına çıkan mütedeyyin görünümlü insanların halini ve ne haltlar yediklerini izleyebilir.

yahu daha inandığını söylediği dinin kutsal kitabını anlayarak okumamış, hadislerden bihaber, arapça küfür duysa amin diyecek kadar konudan uzak olduğu halde ne olduğunu bilmediği dinin misyonerliğini yapacak kadar uçmuş kaç toplum tanıyorsunuz?
  • günümüzü mü yoksa genel tarihi mi kastediyor anlayamadığım açıklamalardır. zaman aralığı belirtmeden tartışılmasının yersiz olduğunu düşünüyorum. ancak gazete manşeti olur, kimileri destekler kimileri de küfür eder.
  • (bkz: celal şengör) ün bir açıklamasına " verisiz zırvalama " diyen bir yazarı gördüğüm entery dir.
    bu gözler neler görecek neler okuyacak daha burada :)

kısa bilgi ateistler zekidir deistler daha az zekidir diyemezsin böyle bir iddiayı atan da yok ..

sorgulayan okuyan araştıran insanlar ın gerçekleridir... ama evet bu eylemleri yapan insanlar maalesef biraz daha zeki olabiliyor . okuyor araştırıyor öğreniyor bilgiye hep aç ..çekemedikleriniz nedir anlamadım :)