şükela:  tümü | bugün
  • benzer bir soruyu benzer bir hocaya sormustuk.

tabiri caizse agzimiza sicmisti ders ortasinda, adam o kadar guzel hakaret etti ki en anarsik takilan ogrenciler bile citini cikaramadi.

yuh lan ne sinirlendi adam demistim ama hakliymis bir daha tesebbus eden olmadi. cehaletin kafasini ezmezsen 3 gun sonra gelip ensene tokat da atar.

celal hoca muhtemelen arkadasin bir engeli oldugunu dusunup kizmadi, konusmasi tutuk olunca boyle dusunmustur.
  • bu kadar geyik olur derste. kotu bir durum yok bence. hocanin etkilesimli ders adina boyle sohbetleri hos gorecegini hatta tercih edecegini dusunuyorum. yoksa hoca kendi kendine konusuyor gibi hisseder.
  • celal hocanın anlayışlı olması koskoca profesörle taşak geçmenin mide bulandırıcı bir davranış olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • saçma salak bir hareket. bunu yapanda da buna gülende de "ne var canım bunda" diyende de gram akıl olduğunu düşünmüyorum.
  • hocanın örnek verdiği portakal kabuğu, soruyu sorandan daha zeki olabilir.

yalnız bizim okulda bile böyle tipler varsa eğitim anlamında bitmişiz demektir.
  • hocamın sorunun aptallığı karşısında gözleri seğiriyor ama gerçek bir bilim adamı olduğu için sabırla açıklıyor.
  • bu adam bu ülkeye fazla. komiklik peşinde olan bir salağın soruları ile muhatap olmaktan nasıl da kaşı gözü titremiş.
  • harika bir öğretmen. tek kelimeyle ayakta alkışlayasım geldi. böylesine aptalca bir soruya dahi örnekleme yaparak bir şeyler öğretmeye çalışıyor. celal şengör, adamsın.
  • bir z kuşağı kekoluğu.

stephan hawking'e derste fizik sorusu olarak "bu kara deliklerin içine çivileme atlanir mi hocam?" diye soru sormak gibi bir sey bu yapılan.

bu adam kendi alanının sayılı isimlerinden. ama tam egitimci, helal celal hoca. cunku şiardır, soru ne kadar saçma olursa olsun sabirla ve güler yuzle öğrencine dogru bilgiyi aktaracaksın. hoca bunu mükemmel yerine getirmiş.
  • hocanın kendi öğrencisi. bize yargılamak düşmez. öteyandan kendi hocanı da trollesen yayınlamak için izin almalısın. ayrıca hocanı trolleyeceksen bu tüm taraflar için eğlenceli olmalı. celal hocanın bu trollemeden eğlendiğini düşünmüyorum gördüğüm kadarıyla yoran bir trolleme olmuş.
hesabın var mı? giriş yap