şükela:  tümü | bugün
  • edit: oha bu başlığı da engellemişler. sol framede görünmuyor. sansürception

celal şengör'e sorduğum sorunun yönetim tarafından silinmesi olayı.

daha süt liman sorular için ekibi hazırlamış demek sözlük yönetimi. beğenmediği soruları siliyor.

sözlük tarafından uygulanan yeni sansür modelidir.
  • işin garibi celal şengör de soruyu soran kişiyle aynı mantalitede. te allam. celal hocayı da engelleyin bari.
  • bir sorunun celal şengör'e sorulup sorulamayacağına karar vermek yönetimin işi olmamalı. kaldı ki soruyu yanıtlayıp yanıtlamama hakkı da konuğa aittir. celal hoca'ya bu soruyu soramıyorsak ne soracağız? insan gerçekten hayret ediyor
  • benzerini yasadigim olay. yine boyle din iman sorgulayan bir entarim silinmis 2 ay once. kimseye hakaret yok, kimseyi hedef alan bir sey yoktu. o moderasyonda bir tip var, boyle dinli imanli entry'leri silmekle gorevlendirilmis veya tamamen kendi takintisi. artik silerken gerekce de belirtmedikleri icin ugrasmadim.
  • büyük rezilliktir. bir insana soracağım soruya sen karışamazsınız kardeşim. keza sorulan soru hocayı irite edecek bir soru da değilmiş.
  • rezilliktir. celal hoca'yi cevap verirken keyiflendirebilecek bir soruymus oysa.
  • kraldan çok kralcıların olduğu ülkede şaşırtmamıştır.
  • godoman artık işe aldığı adamları da kontrol etmiyor. sadece para saymakla meşgul. kalkıp şuna açıklama yapabilecek yüzü bile yok. halbuki adı gibi biliyor kimin, hangi mod veya adminin ne mal olduğunu ama mabadında değil. adamı bulup, ifşa edip, görevine son vermesi gerekirken dürüm hayal edip, bugunt clickten ne kadar para kazandığını incelemek için banka hesabına bakıyor. bu sadece dinle alakalı konularda olan bir şey değil. sinakflı küfürler, teror orgutu suçlamaları futbol maçı başlıklarında cirit atarken, durduk yere espri yapılmış entryler sırf mod/admin başka takımlı diye yok ediliyor, suserler lanetleniyor vs. şimdi soruyorum size şu durumlar sedat varken olabilir miydi?

ha bu arada mr. dürüm paralarını tl'ye çevirdin mi?
  • sözlükteki cümle kapasitesinin çok üstünde olan ve seviyeyi yükselttiği için silinen soru. kardeşim sor sen de "bok yedin mi ağam paşam" diye geç git. ne öyle nihilist mihilist dinsiz anarşist seni.
  • internet sansür eylemlerinde sesini bir kez daha duyuran ekşi sözlüğün bok yemesi.