şükela:  tümü | bugün
  • kendi ağzından itiraf ettiği olay. kızın bacakları öyle güzeldi ki görmek için bir bahaneyle oraya tekrar gittim diyor.

yalnız ilber ortaylı'nın surat ifadesine koptum harika ahahasdfjhkl.

ahahahahasjdjdjdkffkfasdhjkdfg
  • ilber ortaylı'nın "aman aman nereye geldik" bakışları ve tepkisi yarmıştır.*
  • hormonların profesörlük, eğitim seviyesi dinlemediğini göstermiştir. bir profesörün mahalledeki kekodan farkı yok bu konuda. yalnız o nasıl anlatış sanki ilk defa bacak görüyor. hemen ardından "bir götü var görmen lazım" diyecek gibi.

yalnız ilber ortaylı'nın tepkisini tekrar tekrar izledim. *
  • adam tv'de olduğunu unutmuş, arkadaşlarıyla karı kız muhabbeti yapıyor.
  • nymphomaniac 3
  • ilber ortaylı'nın osuruğunu yeni keşfetmiş 6 aylık bebek gibi endişe içinde bakışlar atması da takdire şayandır. bunların kamera arkasındaki geyik muhabbeti, doç dr. c. sinan sağıroğlu ile prof. dr. fahrettin topak geyiği gibidir. elma şekeri yerken taştaş muhabbeti yapıyorlardır.
  • adam dürüst her konuda.
    bir kadının güzel bacaklarını övmüş, muhtemel ki hoca da kuş uçmuş zarar veremeyeceğini bildiği için yanına yaklaşmış.
    kuş yerinde olsaydı konuşmazdı.
    edit: kendisine hocam denmesinden hoşlanmaz.
    sayın şengör.
  • celal şengörün ibne olmadığını gösteren olay.
    bir erkek güzel bir kadın bacağı görürse bakar.
    gider tekrar bakar.
  • bu adamın farkı zihninde herkesin seslendirmekten it gibi korktuğu şeyi, şak diye dile getirmesidir. neden bir erkeğin bir kadının bacaklarını güzel bulması absürd ya da ahlaka mugayir olsun. gerçi şimdi sen ahlak deyince hemen din ile ilişkilendirirsin meseleyi, ne de olsa en iyi dindarlar bilirler bu işleri...
  • 9 yaşındaki kız çocuklarına sulanan zihniyeti kızdırmıştır. çünkü onlar, kapalı kapılar ardında her türlü sapıklığı yaparlar. bütün bu boklari yiyip, beğendiği bir bacağı sapıklıktan öte zarif bir dille anlatan adamı eleştiriyorlar.