5 entry daha
  • doğru söylemiştir. avrupa ve asya'da birçok gelişmiş ülkeyi tanıyan biri olarak söyleyebilirim ki türkiye, bu ülkelerden fersah fersah geridedir.

bundan bir 20 yıl önce yine biraz geri derdim ama şimdi "fersah fersah" diyorum.
  • yanlış dememiş. her ne kadar doğru bir olayı gururumuz yüzünden kabul etmiyorum. üzgünüm ama haklı.
  • katılmıyorum. bence afganistan türkiye dir
  • türkiye hindistan olmayı seçti diyen arkadaşlar olmuş. hindistan'ın uzay programı var, hatırlatırım.
  • hocanın iyimserliğini gösteren beyandır.
    bu ülkenin para birimi afganistan parası karşısında değer kaybediyor. gerisini siz düşünün...
  • o kadar da abartmayalım bence.
    aranızda kadın yok da açık başla kabil sokaklarında yürümeyi hayal edemiyorsunuz.
  • celal hocanın her dediğine inanmayın , jeoloji ile ilgili bile kendi meslektaslari tarafından eleştirilen biri, kaldı ki insan diskisinin zararlı olmadığını hatta faydasının bile olduğunu soyleyen biri. türkiye'yi afganistan'a benzetmek için afganistani bilmemek gerekir.
  • zırva. eleştirdiği cahil toplumdan zerre bir farkı olmayan herbokolog bir şahıs tarafından uydurulmuş bir saçmalık. gerçekten sıktı artık. sen git yer kürenin katmanlarından fay hatlarından bahset hoca. iyice aptallaşmaya başladın. ekmeği azalt beyin sünger gibi olmuş.

celal şengör şu skeçteki emekli adamdır net.

link

linke tıklamaya üşenenler için damla_1905 diyelim de hatırlasınlar :)
  • yanlış biliyor türkiye suriyedir.
84 entry daha
hesabın var mı? giriş yap