şükela:  tümü | bugün
  • kendisi özellikle italya'da son derece güçlü bağlantıları olan, yarı menajer bir iş adamıdır. (iş adamı kısmı sallama olabilir gerçi menajerlik de sonuçta bir iş) bu nedenle özellikle italya'daki futbolcularla ilgili mevzularda ilk danışılan ve yardım istenen kişidir. fenerbahçe'nin başına pek çok bela sarmışsa da (misal zeman) appiah gibi bir oyuncunun getirilmesinde aracı olmuştur. bunun yanında hakan şükür, emre ve okan'ın italya maceralarının altında da bu kişi vardır. tabi tüm bunları babasının hayrına yapmadığından gerekli payını da bazen fazlasıyla alır. sadece fenerbahçe değil diğer takımlar da, alakası olduğu tüm futbolcuların transferlerinde kendisinin kapısını çalar.
  • benim cozemedigim turk futbolu karaketerlerinden biridir bu adam. italya'da cok prestijli isadami oldugu soylenirdi. sonra zdenek zeman'in turkiye'ye gelmesine araci oldu. bir de ne gorelim? saygin isadami celalettin bilgic amcamiz giymis esofmanlari zeman'a tercumanlik yapiyor. hala da fenerbahce kulubunun islerinde bayagi parmagi oldugu goruluyor. stephen appiah ve zico tranferlerinde araci oldugu yazilip cizildi. neticede kendisinin italya'da ne is yaptigi ve fenerbahce kulubuyle baglantisinin kuvvetinin sebeb-i hikmeti tam bir muammadir.
  • "mafya babalarının yanlarında taşıdıkları avukat"'lara benzeyen; ilk önemli çıkışını hakan şükür'ün torino macerası sırasında yapan, pofidik bir gözlüklü sami.
    o zamanlar tüm türk halkı, bu şahısı gerçekten de muteber bir işadamı, hayrına spor işlerine bulaşmış bir yardımsever sanmakta idi. sonradan belli oldu bu pos bıyığın bir menajer olduğu.

    ediz*: beşiktaş'a da parmak atmış ve nicola legrottaglie transferinde aracı olmuş.