şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil sabirtasi yazardır, hoşgelmiştir.
  • gözlemlediği hayata dair iç burkan detaylar enfes olan yazar.

(bkz: #25935973)

ayrıca müzik ve edebiyatla ilgili entrylerini ilgiyle takip ediyorum.
  • humusun kralını yapmada üstüne yoktur.
    yapsın yedirsin, yapsın yesin, yapsın yiyelim.
  • duruşunu, müziğe yaklaşımını, kelimelerin mahalli anlamını, edebiyatla bağını, bu hepsini duru ifade ve vurgularında izlediğim yazar.
  • kendisi girdiğim bir entry sonucu bana bık bık bişiler yazıp zavallı ve mal diye de hakaret içeren bir mesaj atmış...

düşündüm ispiyon vesaire artı suç duyurusu yapsam mı diye de sonradan vazgeçtim kendi haline bırakmaya karar verdim nitekim kötü söz kendisine aittir. acıdım...

p.s. : anladığım kadarıyla mesaj yoluyla hakaret yağdırdığı tek kişi ben değilim halen uslanmadıysa bu yazar arkadaşın size hakaretlerini bana bildirin, suç duyurusu dilekçenizi bizzat ben yazıp göndermekle kalmicam süreç konusunda da yönlendirip hukuki anlamda danışmanlık yapacağımı buradan bildirmekten keyf alırım..
  • aynı zamanda tahamülsüz ve kendi çapında kendisi ile çelişkili missillemeler yapmayı seven suser...

bazı tespitleri ile çok eğlendirdi beni iyi ki varsın :)

(bkz: #30389816)

unutmadan cücük metaforu iyiydi :)
  • tipik troll. tipik hazımsız. kültürsüzlükte o kadar ileri ki, adeta bir dünya markası.
  • adam smith, john locke vb. kaliteli klasik liberaller varken gidip sevan nişanyan ve ali nesin'in slutboyu olmayi secmis çomar liberal.