şükela:  tümü | bugün
 • weeds'deki sarışın karakter.elizabeth perkins tarafından canlandırılmaktadır.family guy'da meg griffin'i nasıl kimse siklemiyorsa weeds'de de bu kadını kimse siklemiyor.
 • weeds dizisindeki saplantılı, alkolik, keş, iplenmeyen karakter ki, kendisi tam anlamıyla bir kaybedendir. weeds'in beşinci sezonuna dek hemen hemen her bölümünde oynamışlığı vardır; ta ki altıncı sezonuna dek.

  özellikle de dördüncü sezonda oynadığı sahneler diziye pek etki etmese de renklilikaçısından fena sayılmaz ama insanda oynadığı sahneleri ileri sardırma hissi uyandırır; ben öyle yapmıştım. ama hakkını vermek gerek: beşinci sezonun son bölümlerinde esas kız nancy rolüne bürünerek kaybetmenin dip noktasına varırken sahnelediği rol şahaneydi. hele ki, beşinci sezon finalinde birinci sözonun finalindeki nancy botwin ve uyuşturucu satan ekibini kurmasına öykünmesi (drug seller gansta) süperdi!

  altıncı sezonda tahammül edebileceğimiz fazladan karakter olarak doug wilson yeterliydi salaklıklarıyla; bir yan karaktere ne biz tahammül edebilrdik ne de esas karakterlerimiz nancy, andy, silas ve shane. bir katlanılmaz karakter de lupita isimli temizlikçi idi.

  elizabeth perkins bu rol için terzi makasıyla kesilmiştir sanki; yetenekli bir oyuncudur.

  daha fazlasını isteyenler weeds dizisinin kendi vikisine bakabilir.
 • kendisi loserlığın masterını yaptığı kadar haterlığın da doktorasını yapmış bir karakterdir; doug'ın gerizekalılıklarını sevsem de bu kadının uyuzlukları ve içten içe kendisi de mutsuz olduğu halde kurallarından vazgeçmemesiyle azmine hayran bırakır.